Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 10 10
Call-Girls 27886
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δύο κορίτσια έχω ξεχωρίσει στο Your Angels από το τωρινό ρόστερ.

Ολίβια και Βιολέτα. Σήμερα συνάντησα την Ολίβια. Incall γιατί ήταν ραντεβού της τελευταίας στιγμής.

Κατά τη γνώμη μου οι φωτογραφίες έχουν ένα 10% απόκλιση από την πραγματικότητα. Με λίγα λόγια είναι ακριβείς με μια μικρή επεξεργασία.

Κοριτσαρος λοιπόν, 1.75 ίσως και λίγο παραπάνω με γεμάτο κορμί, σφιχτό και ωραίο πρόσωπο.

Νομίζω σε εμφάνιση είναι συνολικά στο 8.
Επικοινωνία 7 αν και δεν είπαμε και πολλά, την πλάκωσα στα γλωσσοφιλα με την μία.

Διάθεση για sex 8.

Κάποια λίγα tattoo στο κορμί που εμένα δεν με χάλασαν.

Ευγενική, δεν διέκρινα ύφος ντίβας.
Μπήκα στο δωμάτιο την φίλησα στα χείλη και χωρίς καθυστέρηση ξεκίνησα να γδυνομαι. Μπανάκι και αμέσως της ορμηξα.

Το να σπάσει ο πάγος και να γνωριστούμε δεν χωράνε σε ραντεβού μιας ώρας. Θα με γνωρίσεις μωρό μου φιλώντας με.

Ξέρω πως για να βγάλω δύο γύρους σε μία ώρα πρέπει να κάνω καλή διαχείριση χρόνου και δυνάμεων.

Ξεκίνησα με φιλιά που αμέσως έγιναν γλωσσοφιλα. Φιλάει ωραία και τα δίνει απλόχερα.
Μου άρεσε που η αναπνοή της ήταν καθαρή, χωρίς μυρωδιές τσιγάρου, καφέ ή φαγητού.
Το εκτιμώ πολύ αυτό.

Επίσης μ άρεσε που το κορμί της μοσχοβολουσε, κάποιο αφρο λουτρο υποθέτω.

Παίχτηκαν δύο γύροι και ήταν πολύ συνεργάσιμη και δοτική. Στον δεύτερο γύρο που πρέπει να ήμουν 20 / 25 λεπτά μέσα της και γινόταν μάχη, μ άρεσε που άκουγα την ανάσα της και τις πνιχτες φωνουλες της στο αυτί μου.

Ένα ραντεβού με το κορίτσι να παρέχει χωρίς κάποια προσπάθεια να κλεψει τις υπηρεσίες που έχει ανακοινώσει το βαθμολογώ συνολικά με 5, είναι δηλαδή στη βάση.

Εάν το κορίτσι είναι ευχάριστο, όμορφο κοντά στις φωτογραφίες και είναι αρκετά δοτική και ευγενική τότε το ραντεβού κατά τη γνώμη μου είναι στο 7.

Εκεί βαθμολογώ το ραντεβού μου με την Ολίβια, 7.

Θα ήταν 8 αν το κορίτσι έβγαζε πολύ ενέργεια και τεχνική. Όμως με συνεχόμενα ραντεβού που έχει και σε ραντεβού μιας ώρας νομίζω είναι δύσκολο.

Και τέλος θα ήταν 9 αν επιπλέον το ζούσε ή με έκανε να πιστέψω ότι το ζεί. Με την Ολίβια δεν φτάσαμε σε αυτό το επίπεδο, ίσως λίγο στο δεύτερο γύρο και πάλι δεν ξέρω. Όχι ότι ήταν αμέτοχη, ίσα ίσα ήταν εκεί. Όμως δεν την απογειωσα, βέβαια δεν έκανα κάτι για να την ζεστάνω, να την οδηγήσω σαν παρτενέρ προς τα εκεί. Έπαιξα για την δική μου ευχαρίστηση και μόνο.
Σε μια ώρα όμως δεν έχεις και πολλές δυνατότητες.

Πέρασα σίγουρα καλά με ένα όμορφο κορίτσι.
Γλυκιά, ευγενική, όμορφη. Ήταν καλά.
Τέτοιους κοριτσαρους δεν τους χάνεις.

Ευχαριστούμε την Ουκρανία που βγάζει τέτοιες γυναικάρες.

Θα την ξανασυναντουσα άνετα, βέβαια οι επιλογές είναι πολλές και εγώ δεν είμαι και τόσο της επανάληψης.


Thank you Olivia !

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 04, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
ntinosam
Ανώτατος
Εγγραφή:
2 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
5.945
Πόντοι:
11.005
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, delipas, kaavlas και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Απριλίου, 2021
Άψογη κριτική!!!
review reaction 1 ntinosam
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1