Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 12 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Έχω κλείσει repeat διωρακι και κατευθύνομαι στο χοτελ όπου βλέπω μήνυμα ότι η κοπέλα δεν αισθανόταν καλά και τελικά ακυρο το ραντεβού.Παιρνω στο y.a να δω διαθέσιμες επιλογές τελευταίας στιγμής.Μου λέει η Άντζυ έχω Φαίη είναι σούπερ θα περάσεις στάνταρ καλά.Παρολο που έχω ενστάσεις για ελληνίδες και την συγκεκριμένη δεν την είχα μελετήσει εμπιστεύθηκα την Αντζυ που ήταν τόσο σίγουρη αφού ενώ της είπα μια ώρα και αν πάει καλά εξτρα μισάωρο λέει όχι θα την πάρεις μιάμιση εγγυώμαι εγώ εντάξει της λέω αφού το λες εσύ.Ερχεται η τύπισα μαγκακι της πιάτσας που την είδατε την Τόκυο ρε παιχτες;μεγάλη μύτη άγριο πρόσωπο και λίγο ακμή.Εχει τσαμπουκά δυναμισμό είναι περπατημενη και όπως κάθε ελληνίδα συνοδός το μεροκάματο να βγαίνει.Της βάζω μουσική στριπτίζ δεν χόρεψε πήγε στο μπάνιο.Σωμα αθλητικό έχει λίγο κυτταρίτιδα αλλά σφιχτή παρόλο που δεν γυμναζεται μου είπε.Πρωτο φάουλ φιλιά με κλειστό στόμα και υπό πίεση δική μου.Κοντοπουτανο πουτσομεζες κωλος μπόμπα και λεπτή η μέση αυτό με έφτιαξε και την κράτησα.Πιπα με χέρι και λίγο δόντι αργότερα βελτιώθηκε.Στα του σεξ δεν είπε όχι σε τίποτα κουράστηκε κάποια στιγμή μπάλες εγλυψε δάχτυλο δέχτηκε την κράτησα μιάμιση ώρα γιατί ήθελα να τελειώσω δεύτερη φορά.
Εκεί που πάλευα να τελειώσω δεύτερη φορά μου έκανε μια γρήγορη άγαρμπη μαλακια της λέω γλύψε με στο λαιμό 2 φιλιά κιεκει αχαρα.Εχεις 5 λεπτά μου λέει αγχώθηκα αλλά τα κατάφερα.
Στο σοσιαλ ενώ της εξήγησα ότι δεν παίρνω ελληνίδες γιατί το βλέπουν καθαρά σαν δουλειά και το οτι την διάλεξα γιατί μου την πρότεινε η εμπιστη Αντζυ αλλά αυτή συμφωνούσε με τυπικό δήθεν χαμόγελο απλά μέχρι να πάρει τα λεφτά να φύγει.Δεν φιλάει λέει και λόγω covid και γιατί και καλά δεν ξέρει αν θέλει ο άλλος έχει και γκόμενο οπότε δεν της βγαίνει το συναίσθημα.Θελει λέει να κάνει 2-3 ραντεβού με κάποιον να τον μάθει και άλλες τέτοιες δικαιολογίες της αγγαρειας της.Και το άλλο δεν κάνει λέει τελείωμα στο πρόσωπο μα το γράφει λέω α λέει δεν το έχουν βγαλει;κακως πρέπει να το βγάλουν.
Με ρωτάνε για feedback στο γραφείο και τους απαντώ μέτρια τυπικά και αντί να ρωτήσουν γιατί έτσι μου λένε ευχαριστούμε πολύ καλό βράδυ σαν να λέει σκασίλα μας πήραμε τα λεφτά γεια σου.
Τα πα στην Αντζυ την άλλη μέρα στεναχωρηθηκε και καλά ζήτησε συγγνώμη και μου λέει θα το φτιάξουμε την επόμενη φορά λες και θα την πατήσω να την εμπιστευτώ πάλι.
Έχω περάσει και χειρότερα βλέπε Alice αλλά έπρεπε να ακούσω το ένστικτο μου να μην παίρνω ελληνίδες πλην πολύ σπανίων εξαιρέσεων και όταν δεν υπάρχουν οι επιλογές μου να μην ψάχνω λύσεις της τελευταίας στιγμής.Μπηκα μετά είδα κριτικές και λέω άλλη κοπέλα ειδα;αν αυτή είναι 8-9 κάποιες σούπερ Ρωσίδες πόσο πρέπει να πάρουν οεο;

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 02, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, Poetjokey, TOMCRUISE και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Απριλίου, 2021
Κ μόνο ο τίτλος που έβαλες δείχνει μισογυνη που έχει φάει μεγάλη ήττα/παντόφλα από Ελληνίδα! Η κοπέλα δεν σου φταίει σε τίποτα αν εσύ έχεις θέματα!
04 Απριλίου, 2021
Στο πρόγραμμα ηταν σκυλι το καλοκαιρι που την ειχα παρει αλλα εχει δειξει τα χιλιομετρα της με το παραπανω.
review reaction 1 hornyasfuck
05 Απριλίου, 2021
Κατ αρχήν ξέχασα να πω ότι η κυρία είναι μελαχρινή με τζιβες μαλλιά πλέον.
Πόνεσε κάποιους η κριτική και μπήκαν να με κραξουν με ψεύτικο προφίλ 1 κριτική και αυτή free fuck χαχαχα!Δεν έχω κανένα θεμα με τις ελληνίδες απλα όπως λέει και ο τίτλος είναι καθαρά επαγγελματίες συνήθως για το μεροκάματο και αυτο δεν ειναι προσβολη.Μισογυνης εγώ που όλες οι έσκορτ ανεξαρτητου χώρας περνάνε άψογα μαζί μου με τα δώρα τους τις εκπλήξεις τους μουσικές σουίτες δωμάτια και στέλνουν μήνυμα στα γραφεια και λένε τι ωραια που πέρασαν.Γελαω με την παντόφλα από ελληνίδα απλα πλέον δεν χαϊδεύω αυτιά ότι ζω το γράφω δεν έχω να χωρίσω κάτι με την Φαίη αλλά όταν δεν τηρείς υπηρεσίες όπως φιλί με γλώσσα και τελειωμα στο στόμα και απλα συμμετέχεις τυπικά χωρίς όρεξη και πάθος ε τότε θα πάρεις και την ανάλογη κριτική οπότε βελτιωστε την συμπεριφορά αν θέλετε 9-10ρια.Vluis αντέχει γενικά αλλά δεν θα σου βγάλει πάθος.
review reaction 1 piko, Bonus, hornyasfuck
06 Απριλίου, 2021
*Διόρθωση τελείωμα στο πρόσωπο δεν κάνει όχι στο στόμα όπως έγραψα κατα λάθος στο προηγούμενο σχόλιο.
review reaction 1 hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4