Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 50 10
Call-Girls 139813
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική.

Ραντεβού με την Dia στο χώρο της. Γενικά ήμουν αρκετά επιφυλακτικός λόγω της μεγάλης απόκλισης μεταξύ των κριτικών, αλλά είχα πει ότι ήθελα να την δοκιμάσω από την προηγούμενη φορά που βρισκόταν στην Αθήνα. Η Dia είναι μία εμφανίσιμη κοπέλα, χωρίς κάποια εξωτική ομορφιά αλλά σίγουρα θα την κοιτούσες στον δρόμο. Ωραίο σώμα, μικρά βυζάκια και κωλάρα. Γυμνασμένη όσο πρέπει, όχι κάτι υπερβολικό. Για την κοιλίτσα που έχει αναφερθεί, σχεδόν δεν υπάρχει. Δεν είναι γυμνασμένη φουλ αλλά εν μέσω καραντίνας και με αποχή από το gym, λογικό είναι.
Στα του αγώνα, ξεκινήσαμε με κάπως μέτρια πίπα, πέρασμα σκούφου και δυνατό σφυροκόπημα στα 4 και σε διάφορες άλλες στάσεις, με τελείωμα στο ωραίο προσωπάκι της. Ντουζάκι, κουβεντούλα και 2ος γύρος πάλι με πίπα, και πολύ δυνατό σφυροκόπημα στα 4 και σε prone position. Γενικά αντέχει γερό σφυροκόπημα χωρίς να διαμαρτύρεται, κάτι που είναι στα συν, μαζί με την τρομερή θέα στα 4 και το μακρύ μαλλί. Δεύτερη φορά δεν κατάφερα να τελειώσω, ίσως λόγω δικής μου κούρασης, αλλά γενικά δεν έχω παράπονο από την διάθεσή και τη συμμετοχή της. Φιλιά χωρίς γλώσσα, καθώς δεν ήθελε, αλλά προσωπικά δεν τρελαίνομαι κιόλας.
Εν κατακλείδι, η Dia είναι ένα ωραίο τυπάκι, επικοινωνείς σχετικά εύκολα, έχει διάθεση να σε ευχαριστήσει και αξίζει σίγουρα μία δοκιμή αν και τα 150€ θα τα χαρακτήριζα πολλά. Τα +20€ για το CIF δεν τα υπολογίζω γιατί είναι καθαρά δική μου επιλογή και έξτρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 02, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.232
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, trikimia, alpula και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2021
Το φιλί με γλώσσα είναι στις standard υπηρεσίες της.

Αν το αρνήθηκε είναι φάουλ.

review reaction 1 hornyasfuck
04 Απριλίου, 2021
*Να τονίσω ότι οι κριτικές είναι με άριστα το 7
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2