Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 23 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση με την δεσποινίδα στον Πριαμο Ηλιούπολης, ήρθε ντυμένη σικ με ένα άσπρο παλτό που (φώτιζε) τόνιζε το έκφυλο πρόσωπο της. Η κοπέλα φωνάζει από μακριά ότι είναι έμπειρη και έξυπνη, το μάτι της κόβει καλύτερα και από Ιαπωνική Κατανα. Το social το έχει λόγω εμπειρίας αλλά όχι γνώσης, προφανώς κάποια στιγμή κατάλαβε ότι είναι ένα εργαλείο για να φέρνεις τα πράγματα εκεί που τα θες γρήγορα, άκοπα και με μεγάλη ευκολία. Το πρώτο κομπλιμέντο που μου έκανε ήταν για το δωμάτιο που είχα κλείσει μάλιστα ήθελε να το τραβήξει και φωτογραφία. Την ρωτησα εάν θέλει να πιει και εκεί άστραψε το βλέμμα της (ουίσκι κόλα). Στην αρχή την στριμωξα κατόπιν της γνώσης που απέκτησα διαβάζοντας τους έμπειρους συναδέλφους και εκείνη ανταποκρίθηκε με περίσσια προθυμία. Μπήκαμε μαζί στο shower και εκεί μπήκα στον πειρασμό της αναβίωσης σκληρών σκηνών στα λεγόμενα ρωμαϊκά μπάνια όμως (απουσία προφύλαξης) αρκέστηκα σε ένα αρκετά δυνατό στρίμωγμα σε μια γωνία με το ένα μου χέρι να κρατάει ψηλά δεμένα από τους καρπούς τα χέρια της και με το άλλο χαϊδεύω όλο το κορμί της ενώ στο στόμα μου εξερευνούσε τον λαιμό της. Ανταποκρίθηκε θέλοντας να γυρίσει αλλά σε αυτά τα παιχνίδια οι ρόλοι πρέπει να είναι διακριτοί και όχι χλιαροί. Την άφησα όταν ήθελα μόνο και μόνο για να της πιάσω την κοτσίδα και να την γονατίσω μπροστά μου. Η πίπα της είναι βαθιά αλλά χρησιμοποιεί χέρια (όπως είπε ένας δυνατός συνάδελφος αυτά πρέπει να κόβονται από την ρίζα στην αρχή) έτσι και έγινε. Μετά από ένα αρκετά απολαυστικό με σάλια, δάκρυα και πνιξίματα mouth fuck συνοδευόμενο από πολλά da da yes baby strong, etc etc. σκουπιστήκαμε και πήγαμε στο κρεβάτι. Το σώμα της (εάν μου επιτρέπεται ο όρος) .....Σπιτισιο.... χυμώδες νεανικό στο μεταίχμιο όμως του χαλαρού, το στήθος είναι αδικαιολόγητο για συνοδό σε αυτή την ηλικία, την κατάσταση σώζουν το πολύ δυνατό πρόσωπο, το έξυπνο βλεμμα και η προθυμία να σε ευχαριστήσει... αν και κατά την γνώμη μου αυτά τα strong strong μπορει να αποθαρρύνουν κάποιον που θέλει απλά να περάσει καλά και όχι να είναι στην τσίτα συνεχώς. Παίχτηκε αρκετά δυνατό σεξ με άπειρο ιδρώτα πολλά χαστούκια, τραβήγματα μαλλιών και πιστεύω κάποια τελειώματα από μέρους της. Το γραφείο όπως πάντα ο αυθεντικά έξυπνος καταλύτης που αναλαμβάνει να γεφυρώσει τα θέλω του πελάτη με τις αρετές των συνοδών (όποτε μπορώ πίνω σε αυτό και κρυφογελάω).

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 31, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
OUROBOROS
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.874
Πόντοι:
7.316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Annapurna, redb και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού