Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 45 10
Call-Girls 82609
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επικοινωνια με γραφειο βραδυ Κυριακης, η Αντζυ μου προτεινε Inesa μου αρεσε και κλειστηκε ραντεβου για μια ωρα. Η κοπελα ηρθε στην ωρα της. Μπηκε αερατη και επικοινωνια στην αγγλιστι οπου υπαρχει συννενοηση. Ηρθε με ενα παρα πολυ συνολακι οπου μολις το αποχωρηστηκε φορουσε ενα φοβερο σετ με ζαρτιερες και εσωρουχα. Η κοπελα για τα δικα μου γουστα ειναι μια τιγρης , αυτο μου ηρθε στο μυαλο μολις την ειδα. Φοβερα ματια σχιστοματικα πρασινα ματια και ωραια χειλη, φοβερα φιλια, και μια φωνουλα μπεμπε, ξερει και λιγα ελληνικα και πολυ ομορφη επιδερμιδα, εχει καποια tatoo στα ποδια και ενα λιονταρι πλαι πανω απο την λεκανη . Στο κρεββατι ντουρασελ. Φοβερο στοματικο , 69 , περιποιηση ολης της περιοχης τουλαχιστον 20 25 λεπτα. Στο σεξ αρκετες στασεις με πολυ ωραια στησιματα , απο πανω δινει ρεστα και φυσικα doggy με φοβερη θεα -χωρις τζελ.... gfe κατασταση αλλα με ψηγματα pse ολα κομπλε.
Πολυ ωραιο τυπακι το οποιο ψιλοκουρασα αλλα χωρις διαμαρτυρια , εχει ξαναερθει αρκετες φορες και γουσταρει Ελλαδα και Ελληνες. Η μια ωρα εγινε μιαμιση και τελικα 2 οπου δεν το μετανιωσα αφου ηταν free και το γραφειο μου εδινε το οκ καθε μιση ωρα...
Πολυ ωραια συναντηση.
Μια παρατηρηση μονο προς τους συναγωνιστες , προς το τελος που κατσαμε στα φωτεινα να τα πουμε πριν φυγει παρατηρησα μελανιες , την ρωτησα και μου ειπε οτι καποιος ηταν πολυ θερμος και την ... δαγκωνε δυνατα... και δεν εβγαλες νυχια ρωτηαα, η απαντηση με χαμογελο ηταν ολα τα λεφτα.... Αλλα ολοι ειμαστε ανθρωποι κανουμε γουστα αλλα και λιγος σεβασμος...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 28, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
280€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
1.352
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stef68, alpula, chris1955 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού