Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 50 10
Call-Girls 139813
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Παλικάρια ήμαρτον!!! Μια κατηγορία μόνη γράφουν παρακάτω. ΠΟΥ;;;; σε ποιόν τομέα; ότι σας δουλεύω όλους ψιλό γαζί ταυτοχρόνως; 27 κριτικές σε εμένα έκατσε η λυπητερή να τα πω όλα ανάποδα; Ας τα πω από την αρχή. Υποδοχή άβαφη , απεριποίητη με το μακρύ μαλλί κότσο και με εσώρουχα αθλητικά γκρι Calvin Klein. Όχι και η καλύτερη 1η εντύπωση όπου σε συνδυασμό με το βλέμμα της , διερευνητικό και πονηρό , όχι άνετο με έβαλε σε σκέψεις.Λίγη κουβέντα στα αγγλικά που τα μιλάει καλά ,χαλάρωσε το κλίμα λίγο,έγινε άνετο (είναι πολύ καλή σε αυτό) πήγα για μπάνιο.Εντυπώσεις από το σώμα.Βυζάκι 1 πολύ μικρό για τα γούστα μου, δεν θα το έλεγα στην θέση του και ούτε καλοσχηματισμένο, ανταποκρίνεται όμως. Ιδίως με το εσώρουχο το αθλητικό είπα φάουλ , πέναλτι και κόρνερ για τα 150. Κωλαράκι μάλιστα εδώ είμαστε όπως και ποδαράκια όμορφα λεπτά ταιριαστά. Προσωπάκι ουδέτερο , αδιάφορο , εγώ στο δρόμο πάντως δεν θα την πρόσεχα καν ίσως και μόνο εάν φόραγε κανένα εφαρμοστό κολλάν να φαίνεται ο γλουτιαίος και είχε το μαλλί κάτω το οποίο είναι ωραίο.Ποιος συναγωνιστής είπε για κοιλιακούς φέτες και βούτυρο με μαρμελάδα;;; Μπακίτσα έκανε η κοπέλα από τους 6 μήνες καθισιό.Αν το βρίσκετε σέξι, αυτό ,πάσο - τα ρέστα μου. Εγώ περίμενα αθλήτρια... Επιστροφή από το μπάνιο. Συνεχίζουμε την πάρλα. Άνεση και φιλικότητα πλανάται στον αέρα (love is in the air ). Ωραία λέω θα γίνει χαμός με συμπαθείΓιούπιιι!. Παπάρια μάντολες. Λίγα φιλάκια, με το ζόρι τα γλωσόφιλα , βγαίνουν τα εσώρουχα. Ο αγώνας ξεκίνησε νωχελικά και σε φιλικό περιβάλλον. Πίπα με χέρι μεζούρα-μετρητή, βλέπεις ότι αν θέλει το πάει βαθιά αλλά μπα.Πέρασμα από τις μπάλες λες θα γουστάρει εκεί αλλά το βαρέθηκε (κρίμα η ξυριστική μου, που πήρε φωτιά προχθές) . Περιποίηση στο ωραίο μουνάκι με το τατουάζ πεταλούδα, μερικές ανταποκρίσεις καλές αλλά είχαν θεατρινισμό.Πριν το διακόψω ζελέδια και γυρνάει στα 4. Ωραία θέα Ασάλιωτα,καλά μας βρήκε το ημίχρονο. Είπα να φύγω.Έμεινα γιατί είχα να πάω σε δουλειά μετά στο κέντρο και τα 25 λεπτά που είχαν μείνει μου έφταναν να ακούσω καμιά παπαριά (συνηθισμένος είμαι πλέον) και να κάνω το 2ο μπανάκι μου χαλαρός. Δεν προσδοκούσα κάτι , τα λεφτά μου τα είχα πετάξει (το μισάωρο είναι τα 3/4 του ωριαίου -ενημερωτικά-) οπότε τα άκουσα όλα Κεφάλι σε τοίχο!. Γιατί κάνει αυτή την δουλειά , πότε θα έρθει ξανά τον Ιούνιο όπου και θα μείνει για 3 μήνες ώστε να κάνει και διακοπές , την οικογένεια που θέλει να κάνει , τα παιδιά που είναι βασικό , πόσο δύσκολη δουλειά είναι και χέστηκα ειλικρινά. Ειλικρινής είναι , φιλική είναι και εδώ τελειώνουν τα +. Της ήρθε και η όρεξη στο παραπέντε αλλά αααπ,, δεν προλαβαίνουμε βρε αδερφέ τέλος χρόνου. 1 ώρα όμως που μου έπιασε την πάρλα (φιλική μην το ξεχνάμε Γαμήσου) πρόλαβε να μου τα πει όλα.Έπρεπε να πάρω 2ωρο έχετε δίκιο..... Σπασίκλας Το γραφείο το ενημέρωσα ,άψογο , δεν μπορεί να κάνει κάτι φυσικά αφού έχει τρελή πέραση η Diadrastika Καπέλο. Λυσάξετε τώρα αλλά πριν με "αρπάξετε" ενημερωθείτε πρώτα ότι τους επαναληπτικούς τύπους δεν τους γουστάρει και πολύ , προτιμά να γνωρίζει νέα άτομα ώστε να μεταδίδετε η ενέργεια. Την ξέχασα ήδη όπως και αυτή την κριτική......

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
152
Likes:
12.718
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, trikimia, alpula και 45 άλλα μέλη

Σχόλια

18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2021
Αδερφέ σεβαστή η άποψη σου αλλά όπως έχω ξαναπεί γούστα είναι αυτά.. Εμένα πάντως μου άρεσε το σετακι CK αλλά την μπάκα που την είδες? ?
review reaction 1 trikimia
31 Μαρτίου, 2021
Καιρός ήταν να σκάσει και μια διαφορετική άποψη για την ναζιαρα Dia.
review reaction 1 trikimia, hornyasfuck
31 Μαρτίου, 2021
I owe you one. Με τόσα καλά που έχω διαβάσει, ήμουν στο τσακ να την κλείσω. Cheers.
review reaction 1 trikimia, hornyasfuck, andronikos3
31 Μαρτίου, 2021
Σε πολλα απο αυτα που γραφεις συμφωνω κι εγω.
Κι εμενα με υποδεχθηκε αβαφη και με τα γκρι calvin klein το οποιο για μενα ειναι το απολυτο ξενερωμα, οταν παω σε τετοιο ραντεβου εχω την απαιτηση να ειναι περιποιημενη η γκομενα τι σημασια εχει αν ειναι incall?
Επισης και εμφανισιακα δε με τρελανε, ειναι περισσοτερο νταρντανα απ ο,τι φαινεται στις φωτος, αλλα αυτο ειναι προσωπικο γουστο καθως μ αρεσουν οι πιο κοντοπουτανες.
Παρλα εμενα δε μου επιασε γιατι δεν την αφησα..
review reaction 1 trikimia, andronikos3, hornyasfuck
31 Μαρτίου, 2021
και το καλοκαιρακι που θα ερθει θα ειναι ετοιμος ο αγαπουλης να την παει σε κανα νησι χαχαχα κριμα το 150αρι φιλος αλλα σιγουρα δεν θα ειναι το πρωτο αλλα και ουτε το τελευταιο.
Να ειμαστε καλα!!!
review reaction 1 trikimia
31 Μαρτίου, 2021
150€ την ώρα και σε υποδέχεται με αθλητικά εσώρουχα και άβαφη. Θα ακύρωνα επιτόπου !! Ας κάνει λιγότερα ραντεβού αν δεν μπορεί . Όσον αφορά την εμφάνιση όλοι στις κριτικές πάνω κάτω τα ίδια λένε απλώς τους κέρδιζε ο χαρακτήρας.
review reaction 1 trikimia, gymaster
31 Μαρτίου, 2021
Ευχαριστούμε για την κριτική, το σκεφτόμουν και 'γώ αλλά αποφάσισα να απέχω για λίγο διάστημα λόγω κορωνοπίπας! Η αλήθεια είναι ότι μετά από τόσους μήνες κλεισούρα οι περισσότεροι άντρες του σπορ ενημερώνονται κυρίως από δω όποτε εκτός του ότι η καύλα και η μάλακία πάνε σύννεφο θολώνουν και την πραγματικότητα.
review reaction 1 trikimia
31 Μαρτίου, 2021
Όπου ακούς πολλά κεράσια...
31 Μαρτίου, 2021
Αγαπητέ Ανδρόνικε το ό,τι έχει 28 κριτικές (μαζί με την δική σου) σημαίνει πως την έχουν πάρει πάνω από 500 άτομα στην διάρκεια των τουρ της...
Τι να αποδώσει λοιπόν? Ούτε οι επαγγελματίες θα το μπορούσαν.
Από ένα σημείο και μετά δουλεύουν στον αυτόματο. Αφού συναθροιζόμαστε σαν μαλάκες, εξυπηρετούν τα πλείστα που μπορούν...
Διαφωνώ στην περιγραφή για το σώμα και το πρόσωπο. Αν είχες περάσει καλά θα την έβλεπες κανά 2 μονάδες πιο πάνω.
Λυπάμαι φίλε που δεν σου βγήκε η επιλογή.
review reaction 1 trikimia, john100, andronikos3 και 4 άλλα μέλη
31 Μαρτίου, 2021
Καλημέρα συναγωνιστές. Σε κάποια από αυτά που έγραψες συμφωνω, κάποια άλλα τα είδα εντελώς διαφορετικά. Φυσικά εδώ δεν είμαστε για να διαφωνούμε αλλά για να καταθέτουμε τις κριτικές μας οι οποίες έχω πει και στο παρελθόν ότι είναι η φωτογραφία της στιγμής. Πάτησα like στην κριτική σου αν και σε κάποια δεν συμφωνώ, όμως πραγματικά πιστεύω ότι αφού αυτό ένιωσες καλά έκανες και τα κατέθεσες. Ίσως το μόνο που θα άλλαζα εγώ στην κριτική σου είναι ο αφοριστικός λόγος απέναντι στους συναγωνιστές του site. Θέλω να πω ότι είναι εύκολο να κράζεις τους υπόλοιπους όμως το ίδιο μπορούν να κάνουν και οι υπόλοιποι, λέγοντας σου ότι για την κοπέλα αυτή όπως είπες εσύ γράφτηκαν 27 κριτικές και μόνο εσύ πέρασες χάλια με την Dia. Και αφοριστικά να στη φορέσουν λεγοντας σου μήπως πρέπει να ψαχτείς τι έκανες λάθος; γιατί εγώ τουλάχιστον δεν είδα καμία διάθεση να μη θέλει να συμμετέχει ή κανένα πρόβλημα με την πίπα η οποία ήταν σούπερ με διάθεση ή ακόμα ακόμα εμένα μου είπε ότι γουστάρει τις επαναληπτικές με πελάτες. Εν κατακλείδι το τι λέει μία πουτανα σε μένα και σε σένα ή το πως συμπεριφέρεται η κάθε πουτανα στον κάθε ένα από μας μπορεί να είναι εντελώς διαφορετικό και ανάλογα με την ψυχολογία της εκείνη τη στιγμή. Το λάθος σου κατ εμέ ήταν ότι έγραψες αυτή την κριτική όχι για να μας πεις το πως πέρασες με την πόρνη αλλά για να κράξεις τους υπόλοιπους. Καλώς έκανες και έγραψες κριτική φάουλ όλο το υπόλοιπο.
review reaction 1 trikimia, john100, mysterious και 7 άλλα μέλη
18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2