Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 86 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχωντας συναντήσει προ καραντίνας μερικές φορές την Άρτεμης, με πάρα πολύ θετικά συμπεράσματα, αποφάσισα να γράψω κριτική για να ενημερώσω όσους επιθύμουν αλλά δεν την έχουν δει ακόμα,παρόλο που δεν συνηθίζω να γράφω κριτικές, όσο καιρό είμαι μέλος εδω μέσα.

Η Άρτεμης είναι μια μελαχρινή,χυμώδης (όσο πρέπει για τα δικά μου γούστα) καμπυλάτη γυναικάρα, που δεν περνάει απαρατήρητη απο πουθενά με γλύκο πρόσωπο, ωραίο βλέμμα, με μικρό αλλά ωραίο φυσικό στήθος μεγάλη ρώγα που ανταποκρίνεται οταν καυλώσει και με το δυνατό της σημείο τα οπισθιά της.
Λατρεύει το σεξ, ζει γι΄αυτο, το ευχαριστιέται και θέλει να σε κάνει να περάσεις τέλεια.Δεν θα σας χαλάσει χατήρι, βγάζει ωραία γούστα, ρωτάει τι θελεις και πως το θέλεις οταν την δείτε για πρώτη φορά, και θα σας αποζημιώσει στο μεγιστο, αρκεί να της φερθείτε ανθρώπινα.
Αντέχει σφυροκόπημα δίχως αύριο με τη κατάλληλη προετοιμασία για την πίσω πόρτα που θα σου κάνει νόημα πότε να ανεβάσεις ρύθμο. Μπορείς να κουβεντιάσεις μαζι της άνετα στο διάλειμμα. Αν την "φτιάξεις" καλά θα λάβεις τα μέγιστα γιατί γουστάρει αυτό που κάνει. Αν την ξενερώσεις τότε θα πάρεις μια τυπική αποστειρωμένη υπηρεσία.Φιλιά δεν δίνει τα έχει κόψει από το καλοκαίρι. Είναι μη καπνίστρια και ενδεχομένως αυτός να είναι ο λόγος.
Μια τίμια επιλογή που ιδρώνει την φανέλα το γουστάρει αυτό που κάνει με λογικό αντίτιμο.
Αναμένω άρση της καραντίνας για φουλ επαναλήψεις γιατί μου βγάζει ωραία γούστα και πολύ καύλα αυτή η μελαχρινάρα.
Αυτά απο'μένα προς ενημέρωση όλων σας.
Καλή συνέχεια σε όλους !!!

Υ.Γ. Το σύστημα δεν με αφήνει να βάλω μεγαλύτερη βαθμολογία όπου στα 4 τελευταία πιάνει άνετα το 9.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
funkyxxxxx
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3.103
Πόντοι:
456
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Artemis♥️, tonos17, vaggelis 80 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού