Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 136 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με την Χριστίνα πριν μας βρει ο Covid. Όταν άνοιξα την πόρτα, ήταν λες κι έβλεπα την γειτόνισσα που τόσο ήθελα να πηδήξω. Συμπαθητικό αλλά παράλληλα έκφυλο προσωπάκι και πάνω από όλα χαμογελαστή. Είπαμε δύο κουβέντες για να γνωριστούμε (αρκετά καλή στο social και πολύ ζουζούνα, αλλά ξέρει πως να σου φάει τον χρόνο) και μπαίνει για μπάνιο. Βγαίνει μόνο με την πετσέτα κι έρχεται κατευθείαν στο κρεβάτι για να ξεκινήσουμε. Αυτό που αντίκρυσα όταν έβγαλε την πετσέτα, ήταν ένα αδύνατο αλλά αγύμναστο σώμα, με ένα μεγάλο αλλά πεσμένο στήθος. Δεν είμαι μοντελάκιας, για να μην παρεξηγηθώ, ούτε μου αρέσουν οι γυμνασμένες, απλά μεταφέρω την εμπειρία μου. Στα προκαταρκτικά το έχει, πολύ δυνατή πίπα αν και λίγο βιαστική. Αυτό που με χάλασε ήταν οι υπερβολικές φωνές από μέρους της. Ίσως γιατί ήταν κουρασμένη και ήθελε να πάει και στον επόμενο (το ραντεβού έγινε 11 το βράδυ) και θεώρησε πως με αυτές τις φωνές θα τελειώσω πιο γρήγορα. Έφυγε λίγο νωρίτερα από το κανονικό, ώστε να προλάβει να πάει στο επόμενο ραντεβού της, καθότι δεν μπορούσα να τελειώσω δεύτερη φορά και της το είπα. Παρόλα αυτά θα έδινα μια δεύτερη ευκαιρία, γιατί έχει προοπτικές. Ίσως δεν ήταν απλά η στιγμή της. Θα τα ξαναπούμε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
80€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
937
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 erethis72, doc_lin, THV και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού