Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 15 10
Call-Girls 28792
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σαββατο βραδυ παιδια και τα κλασικα καραντινα μεσα να παμε πουθενα δεν μπορουμε οποτε τηλ στο γραφειο της καρδιας μας.
για το γραφειο μην τα ξαναλεμε ειναι γνωστα εξυπιρετικοι και η κοπελα στο τηλ να κανει οτι μπορει για την καλιτερη επιλογη.
στα της κοπελας τωρα απορω πως τετιες κοπελες δεν εχουν παραπανο κριτικες.κοπελα γυρο στο 1.72 1.75 σωμα λεπτο στηθακι μικρο μια χουφτα υπολογιστε αλλα κολαρακι παιδια ποιημα.ηλικιακα γυρο στα πρωτα αντα ομωρφο προσωπο ανατολικο μπλοκ να περιμενετε.και παμε στα του αγωνα εκει θα γραψω κατι που μονο για αλλες τρεις κοπελες το εχω ξαναπει η κοπελα δουλευει για το καθε ευρο που θα παρει ειναι ενα ραντευου απο το πρωτο εως το τελευτεο λεπτο που το χαρικα φιλια απλοχερα στοματικο με προσπαθιες για ντιπ απο μονη της χωρις χερια με φουλ περιπιηση της γυρο περιωχης στο σεξ το ζει στα ακρα το εσθανετε δεν υπεκφευγει αλλα σε πιεζει κιολας να δοσεις πονο πανω στο σεξ.χαδακια και ωρεο τσατ σινιδιτοπιημενη κοπελα καλα αγγλικα καθως πεταει και κατι ελληνικα που και που.εγω προσοπικα την βαζω στα τοπ 5 επιλογες μου

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 27, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
280€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Cimis cimopoulos
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
3.352
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, chris1955 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού