Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 23 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την είχα βάλει από παλιότερα στο μάτι αλλά δεν είχε κάτσει, και σήμερα ήταν το τυχερό.
Έχουν αναφερθεί πολλά θα σταθώ σε κάποια δυνατά σημεία για το συγκεκριμένο άτομο που κατέγραψα εγώ απτην εμπειρία μου μαζί της.

Πάμε στις φωτό, ότι δείχνει είναι,με λίγο πιο αδυνατισμένο το σώμα της στο σύνολό από πάνω μέχρι κάτω.
Ντυμένη απλά ήρθε, απτό μπάνιο βγήκε πολύ σέξυ λόγο ενός σετ εσωρούχων που έβαλε για ναρθει στο κρεβάτι.
Στην επικοινωνία στο αγγλικό μετρια, αλλά στα νάζια, χάδια,φιλιά,δαγκωματακια, ανάσες,βογκητα, αναφωνηματα πάθους και καυλας όταν τα σώματα μας ήρθαν κοντά, η γκόμενα κατέχει αυτή τη γλώσσα με το παραπάνω.
Όταν μπήκε στο σπίτι μου έδωσε την εντύπωση της γκόμενας "ηρεμα-χαλαρα-σιγα σιγά κτλ"
Όταν περάσαμε στο κρεβάτι και άρχισαν τα πρώτα γλυψιματα, εκεί βγήκε ένα πουτανι από μέσα της που το έκρυβε καλά.
Γουστάρει αγριάδα,μουσκευει στο άγριο και στην ένταση. Το ζιταγε μόνη της

Δύο γύροι γεμάτοι ιδρώτα, δύο άδειασματα στο στόμα της, και επιφυλάχτηκε σε επόμενη συνάντηση για παραπάνω ώρα και να την πάρω από πίσω,γιατί σήμερα με ενημέρωσε στο δεύτερο γύρο και δεν ήθελα να γαμησω αυτό το κωλαρακι στα γρήγορα,
Έταξα ρεβάνς .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 28, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
68
Likes:
2.758
Πόντοι:
7.110
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 redb, chris1955, mancunian1986 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού