Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Οι φωτογραφίες είναι επαγγελματικές και έχουν επεξεργασία πάνω από το μέσο όρο του επιτρεπτού...
Το ραντεβού κλείστηκε γρήγορα και το γραφείο πολύ οκ.Απλα η γυναίκα είναι λίγο στον κόσμο της έως πολύ...Όμορφη πάντως λίγο άμα φτιαχνόταν ακόμα θα ήταν σούπερ αλλά μάλλον αγγαρεία όλο το σκηνικό.Πηγα να ρίξω γλώσσα και έφαγα άκυρο αποφεύγει τα φιλιά πάρα μόνο κάτι στον αέρα...Πίπα από τις πιο γρήγορες με χέρι και χωρίς πολλά πολλά...Έβαλε γρήγορα καποτα τζελ φουλ και ξεκίνησα να γαμαω μια κούκλα μέχρι να τελειώσω για να τα μαζέψουμε και να να φύγουμε....Πολύ αδιάφορο σεξ που σε καμία των περιπτώσεων δεν θυμάσαι κάτι.Κριμα γιατί είναι ωραια γυναίκα προ μιλφ και θα είχε δυνατότητες.
Αρνητικό το κόστος λοιπόν αλλά ο καθένας ψωνίζει ότι θέλει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
NS
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 TOMCRUISE, delipas, mancunian1986 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαρτίου, 2021
Ήμουν σίγουρος ότι κάπως έτσι θα είναι το ραντεβού με την κοπελιά και γιαυτό πάροτι ήθελα να κανωνισω κάτι με κράταγε και εσύ μόλις με δικαιοσες με τα λεγόμενα σου. Είναι κάποιες κοπέλες παρότι είναι ομωρφες και έχουν το πακέτο ερχοντε απλά για αρπαχτη
16 Μαρτίου, 2021
Σκοπευα να την συναντήσω τις επόμενες μέρες. Έχω δει βέβαια κάποιες κριτικές που δεν είναι και τόσο θετικές αλλά επειδή Μ αρέσει έλεγα να πάω. Τώρα ήρθε και η δική σου και με φρεναρε.
25 Μαρτίου, 2021
Όχι παιδιά δεν άξιζε είναι ομορφη αλλά δεν δείχνει κανένα σημάδι ότι θέλει ο άντρας να περάσει καλά.
NS
North Sector
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3