Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση ξανά μετά από καιρό από το νέο της πρακτορείο. Η κοπέλα με θυμήθηκε και το στρώσαμε αμέσως το παιγνίδι για 1 ώρα. Γλωσσόφιλα, χάδια παντού από μεριά της σε όλα τα καυλιάρικα σημεία του αρσενικού. Ξεκίνησε μια πίπα όνειρο βαθιά με ιδιαίτερη κυκλική γλωσσο-περιποίηση του πουτσοκέφαλου κ των αρχιδιών μου. Θα τελείωνα για αυτό την ξάπλωσα και έγλειφα για αρκετά λεπτά το ροζέ μουνάκι της που της αρέσει. Χωρίς πολύ τζελ περάσαμε σε cowgirl να καβαλά με λύση τον σημαιοφόρο μου και εγώ να της χαϊδεύω και να σαλιώνω την κωλοτρυπίδα της. Γύρισμα στα 4, κώλος προκλητικός και δεν έχασα την ευκαιρία να τον σφυροκοπήσω άγρια. Ήθελα και anal αλλά δεν τον δίνει. Μετά από 40 λεπτά τελειώνω στα φυσικά χειλάκια της και στο στόμα της και τα δέχεται μετά χαράς!
Ακολούθησε μπανάκι και από τους 2 μας, μου τον καθάρισε με τρυφερότητα και ήπιαμε το καφεδάκι μας σχολιάζοντας τι άλλο τον Κορωνοιό που μας έχει σαλτάρει όλους μας! Αποχαιρετηθήκαμε με φιλάκια και αγκαλίτσες και με την πρώτη ευκαιρία θα την ξαναπροτιμήσω. Αυτά προς το παρόν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 15, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.246
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, THV, chris1955 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού