Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 51 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ENTOS ειναι αλλιως... Ειχα ξανασυναντησει τη κοπελα περυσι στη Αθηνα σε μια παρτουζα με ενα φιλικο νεαρο ζευγαρι οποτε μου ηταν γνωριμη και ηθελα να βιωσω την εμπειρια μονο μου .... ΤΗΛ στο γραφειο για τα παρελκωμενα συνενοηση αψογη με την ΑΝGIE για ακομα μια φορα κανονησε τα παντα στο λεπτο....Παμε στο ζουμι .. Ανοιγει η πορτα η γλυκια αυτη φατσουλα μικροκαμωμενη με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια μπαινει μεσα με ενα υπεροχο φορεματακι που μετα τις συζητησεις πεταξε απο πανω της και απο κατω φορουσε ακριβως αυτα που ζητησα...Μαυρα εσωρουχα και μαυρες καλτσες και μαυρα ψιλοτακουνα( μου ειπε οτι τα κοκκινα που εχει ειναι ακομα πιο ωραια) ....Ειναι η διπλανη φοιτητρια που θελεις να ξεσκισεις αλλα πως να της το πεις ηλικιακα το πολυ 25.... πεντακαθαρη υπεροχο προσωπο το μονο μειον για να τα λεμε και ολα το στηθος εχει μια περιεργη αισθηση νερουλο και πεσμενο( καλο θα ειναι να επενδυση σε αυτο θα βγαλει πολλα λεφτα) Παμε στα του αγωνα .... η κοπελα ειναι ασυγκρατιτη αν εχεις βιτσια για δαγκωματα γρατσουνιες τρελο και αγριο σεξ απο μια φοιτητριουλα βρηκες το μαστορα σου... εγω τα ξεκαθαρισα απο τη αρχη τη θελω γιατι το ειχα ξαναδει το εργο ... το στοματικο της ειναι απεχτο με τις ωρες να σου κανει δε εχει θεμα οπως και τη πηρα σε ολες τις στασεις οπου και καταφερα και τη τελειωσα πριν απο μενα αφου τελειωσε η τσοντα και τις ειπα ενα μεγαλο ευχαριστω μου εγω σε ευχαριστω.....ξαναλεω σε ολους οτι δωσεις θα παρεις με τις βιζιτες θελει και λιγο με το μαλακο μη μπαινετε μεσα σα ουρακοτανγκοι....το αναφερω επειδη μου ειπε διαφορα και γελουσαμε για το πως συμπεριφερεστε μερικοι..... για να κλεινω κιολας μια υπεροχη εμπειρια αλωστε δε θα ξαναπηγαινα αν δε μου αρεσε τι συστηνω και καλα βολια συντεκνοι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 12, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
omorfoulis35
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
994
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, JACK SPARTALOW, GALLAS και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού