Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 10 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σήμερα Παρασκευή απογευματάκι συνάντησα την Βιταλίνα και είμαι ακόμη με το χαμόγελο στα χείλη.

Δεν είναι υπερβολή ο τίτλος που έβαλα, πράγματι είχα πολύ καιρό να περάσω τόσο όμορφα με CT, τόσο όμορφα με πιπινάκι.

Στις φωτό του γραφείου βλέπεις ένα κορίτσι πολύ σοβαρό σχεδόν αγέλαστο, στην πραγματικότητα η Βιταλίνα είναι ένα στρογγυλοπρόσωπο κοριτσάκι, ηλικιακά 23 στα 24, πολύ ευγενικό, με πολύ ωραίο νεανικό σώμα, με πολύ καλό στητό στήθος, με πολύ καλή επιδερμίδα χωρίς τατουάζ.

Το κορίτσι είναι πολύ ευγενικό, δεν συγκρατείται στο σεξ, αντιθέτως σου δίνεται. Δίνει φανταστικά γλωσσόφιλα, όποιος τα γουστάρει, όπως εγώ, πραγματικά θα ξετρελαθεί, φιλάει υπέροχα το άτιμο.

Δε σου αρνείται τίποτα, νορμάλ πράγματα φυσικά, το κοριτσάκι αυτό έτσι όπως το βλέπεις κι όπως συμπεριφέρεται δεν είναι για άγρια κόλπα, όποιος θέλει αγριάδες ας ψάξει αλλού. Πάντως στάσεις κάνετε όσες θέλεις, ευχαριστιέσαι τη διείσδυση, δεν χρησιμοποιεί τζελ, δέχεται δάχτυλα, στο πισωκολλητό μάλιστα αφήνει και τον αντίχειρα στην πίσω τρυπούλα της.

Δέχεται το στοματικό που της κάνεις κι αφήνεται μέχρι να τελειώσει, όταν τελειώνει σε σφίγγει, λαχανιάζει και σε κοιτά τόσο γλυκά κι εσύ αισθάνεσαι αυτή τη χαρά της προσφοράς. Το στοματικό που σου κάνει είναι το στοματικό που θα σου έκανε η μαθητριούλα φιλενάδα σου. Ο τρόπος που το πιάνει το ‘εργαλείο’ κι ο τρόπος που το γλείφει είναι φανταστικό, το πιάνει τόσο γλυκά και χρησιμοποιεί επίσης γλυκά τη γλώσσα της κι όπως την κοιτάς ‘μεθάς’ στην κυριολεξία κι αισθάνεσαι πολύ τυχερός.

Την αγκαλιάζεις και σ’ αγκαλιάζει κι εκείνη κι αισθάνεσαι ότι είσαι με το κοριτσάκι σου.. Τελείωσα μέσα της (εννοείται με προφυλακτικό) με τρελά και παθιασμένα γλωσσόφιλα. Δεν ήθελα να βγω από μέσα της. Κι αφού τελείωσα αράξαμε αγκαλιασμένοι στο κρεβάτι. Η Βιταλίνα γίνεται το κορίτσι σου όσο διαρκεί το ραντεβού σας.

Όποιος το προσέξει το κορίτσι θα ανταμειφθεί στο πολλαπλάσιο. Προσέξτετο και θα σας προσέξει.

Η Βιταλίνα θα φύγει όπως μου είπε αρχές Απριλίου, εγώ θα φροντίσω να την ξαναδώ.

Έφυγα με το χαμόγελο από το ξενοδοχείο.

Να περνάμε όλοι καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 12, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέγας
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.218
Πόντοι:
3.910
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Διαγραμμένο μέλος 201295, TOMCRUISE και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού