Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 1 10
Call-Girls 5787
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπόν φίλοι μου συναγωνιστές είπα να δοκιμάσω την Αννα αφού κανένας δεν έχει φιλοτιμηθεί να αφήσει κριτική και έτσι κλείνω ραντεβουδάκι σε ξενοδοχείο τις προτίμηση μου, αρχίζω τα λούσα και τα γνωστά παρ φουμαρίσματα για να υποδεχτώ την εν λόγω Κορασίδα με το που ανοίγω την πόρτα αντικρίζω μια κοπέλα ντυμένη με ένα ωραίο μαύρο φορεματάκι και μαύρες γόβες και κατευθείαν μου συστήνεται με ένα γλωσσοφιλο βαθύ με τις χειλλαρες τις όπως φαίνονται στις φωτός λέγοντας από μέσα μου από πρώτη εμφάνιση η κοπέλα σχίζει και κάπως έτσι ξεκίνησε το ραντεβουδάκι μας, άντε πάμε για την δεύτερη εντύπωση από μέσα πως ειναι, άρχισε να γδύνεται για να μπει στο μπάνιο να φρεσκαριστεί με το που βγαίνει αντικρίζω ένα σώμα εντάξει όχι μοντελάκι με μια εμφανής χαλάρωση στην κοιλίτσα της όχι κάτι άσχημο αλλά χρειάζεται γυμναστική για να μην γίνει χειρότερο, Βυζί Β φυσικό, άκρα περιποιημένα και τώρα στα του αγώνα παίχτηκαν δυο γύροι με αρκετές εναλλαγές και βαθιά λαρυγγότη πίπα από την μεριά της συμμετέχει ενεργά στο σεξ και το απολαμβάνει αιδοίο πεντακάθαρο ευμεγέθης κατάθεση στο υγρό τις μουνάκι και ξεκίνημα για αποχαιρετισμό. Απολογισμός τις μιας ώρας Έτσι έχουμε και λέμε τίμια συνάντηση σίγουρα όχι πετάμενα λεφτά μπορεί και κινείται σε gfe καταστάσεις άλλα πιστεύω ότι έχει χαρακτήρα και για πέρα από αυτές άπλα εγώ δεν είμαι τέτοιος τύπος όποτε δεν μπορώ να δώσω πλήρη εικόνα καλύτερα αυτοί που τον έχουν να μας πουν. Αυτά ενώ λίγης από έμενα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 11, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, mancunian1986, kwstasxat και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού