Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 5 10
Call-Girls 14111
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα σταμπάρει μερικά καλά κομμάτια του πρακτορείου ανάμεσα στα οποία ήταν και η Κάτια.
Ήταν διαθέσιμη οπότε το ραντεβού κανονίστηκε και κατευθύνθηκα προς το ξενοδοχείο της λεωφόρου του νοτιά..
Όταν άνοιξε η πόρτα αντίκρυσα μια λεπτεπίλεπτη όμορφη παρουσία με ματάρες και σεξυ χείλη.
Φορούσε μια deep blue εσάρπα και από μέσα σέξυ μαύρα εσώρουχα.
Της ζήτησα να φορέσει μαύρες ζαρτιέρες και το έκανε με χαρά όσο εγώ έπαιρνα το ντουζάκι μου...
Στα του αγώνα:
Πίπα ικανοποιητική μα πιο ηδονικά ήταν τα φιλιά της στο σώμα μου.Γλωσσάρα πραγματικά...επιδέξια και καυλιάρα...
Μετά φορέσαμε πλαστικό και ανέβηκε από πάνω μου σε cowgirl ..πολύ καλή συμμετοχή χωρίς να κλέβει και με αληθοφανείς κραυγούλες...
Κάναμε και μερικές άλλες στάσεις όπως ιεραποστολικό και ντόγκυ και τελικά έχυσα με ευχαρίστηση μες το μουνί της(στην καπότα)φτάνοντας σε μια άκρως ανακουφιστική κορύφωση...
Στο σόσιαλ η κοπέλα ήταν αστέρι...με χαλάρωσε,τα είπαμε,γελάσαμε... και με εντελώς φυσικό και αβίαστο τρόπο φτάσαμε στην εκκίνηση του δεύτερου ημιχρόνου που χαρακτηρίστηκε από ένταση και πάθος με δυνατό τελείωμα πάλι μεσα της...
Συμπερασματικά η Κάτια είναι ένα elegant κορίτσι,μια όμορφη γυναίκα με υπέροχο σώμα και πρόσωπο με διάθεση και ικανότητα στο στίβο του σεξ...μια ήρεμη δύναμη,άκρως μεθυστική και ερεθιστική....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 11, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mixalis mixoy, mancunian1986, mysterious και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού