Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εύκολη συνεννόηση μέσω τηλεφώνου Συνάντηση με τα παιδιά προ covid εποχή, Νοέμβριος του 2019. Δύο συναντήσεις σε διάστημα ενός μήνα με δύο '' φιλες'' μου ώστε να απολαύσουμε την μαγεία της τετράδας.Συνάντηση σε γνωστό ξενοδοχείο του Μεταξουργείο.Τα παιδιά ήταν πολύ ευγενικα και αυτό βοήθησε ώστε να σπάσει ο πάγος πολύ γρήγορα. Από εμφάνιση η Ηρώ,κοντουλα θα έλεγα στο 1,65 περίπου,κόκκινο μαλλί,πράσινα μάτια,πολύ καυλα πρόσωπο, με τα πιασίματα της εκεί που πρέπει και με έναν κωλο ποίημα. Στα του αγώνα η Ηρώ ασχολήθηκε και τις δύο φορές με τις παρτενέρ μου, όπως και ο Αλκης.Οι κοπέλες μου πάντως το ευχαριστήθηκαν . Η πιπα της Ηρους για σεμινάριο, στενό μουνακι και καυλιαρικες κραυγουλες. Την πήρα σε διάφορες στάσεις και κατέθεσα σφυροκοπωντας την στα τέσσερα με θέα την κωλαρα της.Ο Άλκης ωραίο τυπακι γυμνασμένος και συμμετείχε κανονικά.Γενικά πολύ καλή εμπειρία.Τα λεφτά τα ζήτησαν στην αρχή και η όλη διάρκεια διήρκεσε περίπου 50 λεπτά. Παίχτηκε ένας γύρος. Πρωκτικο δεν παίχτηκε, αλλά με την πρώτη ευκαιρία θα τα ξανά τιμήσω τα παιδιά.
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
606
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, koukoskoukou, ntinosspa14 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2021
Τα σχετικά

(Πληροφορίες Συνάντησης
Ημερομηνία συνάντησης
Διάρκεια
Τήρηση υπηρεσιών
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Φιλί
Πίπα
Εκσπερμάτωση
Πρωκτικό
Θα την ξανασυναντούσες)

που πήγαν;
review reaction 1 hornyasfuck
10 Μαρτίου, 2021
Ἐπιτέλους κριτική...
11 Μαρτίου, 2021
Όσο για τα στοιχεία που δεν συμπλήρωσα, ήταν η πρώτη μου κριτική γενικά και δεν τα βρήκα κάπου στο μενού. Φάουλ δικό μου...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3