Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 10 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λοιπόν φίλοι μου συναγωνιστές είπα να κάνω πρώτος την αρχή τις δοκιμής με την Βιταλινα αφου κανένας άλλος δε έχει πάρει το ρίσκο να την δοκιμάσει και ετσι κλείνω το ραντεβουδάκι στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο των Β.Π . Με το που φτάνω αρχίζω να παρφουμαριζομαι και βουρ στο πορνό κρεβάτο αναμένοντας την άφιξη της με το που χτυπάει την πόρτα αντικρίζω ένα Πιπινάκι μες στην καυλα ΈρωταςΠροσκύνημαντυμένο με ένα σικ μαύρο φορέματα και ένα άνοιγμα σ στην μέση του στήθους φανερώνοντας τα καυλοτικα βυζακια τις αμέσως ο μητσαρας άρχισε να παίρνει την ανιούσα, κατευθείαν φιλί παθιασμένο βαθύ με γλώσσα ταξιδεύοντας με στα βάθη του Dubai όπως μου ανέφερε ότι μένει εκεί προσωρινά το αξιολάτρευτο αυτό ουκρανακι. Πρόσωπο θεϊκό, Σώμα οπως πρέπει για ένα Πιπίνι στα καλύτερα του αφού πιστεύω ότι
Ο φωτογράφος θα τις είπε κορίτσι μου εσύ τραβάς τον φακό και αυτός Εσένα, βύζι απίστευτο Β φυσικό καυλωτικό, ακρα ερεθιστικά λεπτά περιποιημένα με μαύρο χρώματα κι όπως μου αρέσουν. Στα δια ταύτα παίχτηκαν δυο γύροι με πίπα αρκετα βαθιά σαγηνευτική ταξιδεύοντας με στα
Βάθη του Dubai εναλλαγές στάσεων γλύψιμο στο πεντακάθαρο αιδοίο τις και δαχτυλάκια ακόμα και στην πίσω πορτούλα λες και έμπαινα σε λιωμένο παγωτόΝαι!Ναι!Ναι! στον δεύτερο γύρω από την ατελείωτη καυλα μεταξύ μας και τις ερεθειστικες φωνούλες τις με είχε μαγκώσει μέσα της ρίχνοντας και το τελευταίο κανόνι με είχε εξιτάρει τόσο πολύ που δεν έλεγα να συνέλθω σε μια φάση με ρώτησε αν θέλω να μείνει κι άλλο ή μπορεί να φύγει αλήθεια λεω άμα έμενε κι άλλο δεν ξέρω τι θα γινότανΑσάλιωταΚατσικογάμηςΑσάλιωτα. Λοιπον συστήνεται ανεπιφύλακτα το κορίτσι είναι πραγματικά κορυφή σε ότι έχω πάρει μέχρις στιγμής αφού είπα ότι αν την ξαναπάρω σίγουρα δεν θα είναι για μια ώρα. Ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 03, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, TOMCRUISE, THV και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού