Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την περίμενα σε δικό μου χώρο. Είχα πει πως αυτή τη φορά θα περίμενω το κορίτσι γυμνός. Τσιτσιδος. Ούτε καν πετσέτα. Έτσι, να κόψω αντιδράσεις και να της δείξω ότι εδώ θα χυθεί σπέρμα.
Να ξεκινήσω με ένα φασωμα και μια πίπα στα όρθια και ένα δυνατό doggie στον καναπέ.

Και έτσι περίμενα στο δωμάτιο, γυμνός. Μέχρι που για έναν απροσδιόριστο λόγο στο παρά 1 με έπιασε μια ανασφάλεια και φόρεσα το μποξερακι μου.

Τελικα τίποτα απ' όσα σχεδίαζα δεν έκανα.

Η πόρτα χτύπησε και ανοίγοντας την, αντίκρυσα έναν κοριτσαρο δύο μέτρα με ένα πολύ όμορφο πρόσωπο, όμορφο βλέμμα και χαμόγελο σκέτη γλύκα.

Στο πρόσωπο θα βάλω άνετα 8+, από τα πιο όμορφα μουτρακια του χώρου που έχω συναντήσει.
Νομίζω πως οι νέες της φωτογραφίες είναι αρκετά κοντά στην πραγματικότητα.

Στο κορμί 7. Νομίζω είναι fair. Διμετρη (1.80μ περίπου) με πολύ καλό στήθος. Αλλά αγυμναστη. Ωραίος κωλος αλλά έχω πιάσει και καλύτερους.

Επικοινωνία, χαριστικα 7 γιατί τα αγγλικά της είναι φτωχά. Όμως το παλεύει και προσπαθούσε να επικοινωνησουμε.

Διάθεση για σεξ κ συμμετοχή 8. Θέλει να σε ικανοποιήσει. Προσπαθεί να είναι σωστή επαγγελματίας. Ωραία πίπα καλά στησίματα.

Με ρώτησε μια φίλη εχθές, προτιμάς gfe ή pse ?
Της απάντησα πως εξαρτάται την περίπτωσή. Στα ραντεβού με call girl προτιμώ περισσότερο pse. Είναι just sex και το προτιμώ έτσι. Έτσι περνάω καλύτερα.

Όμως με την Άννα από την πρώτη στιγμή μου βγήκε gfe, πολύ όμορφο πρόσωπο και γλυκιά παρουσία. Πολλά φιλιά και αγκαλιές. Έχασα τον ρυθμό μου. Σπατάλησα πολύ χρόνο σε φασωμα, σε κουβέντα και τελικά είχα ένα γύρο.

Καλό σεξ αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο. Όχι αυτά που σχεδίαζα.
Όμορφο κορίτσι, γλυκό μουτράκι, με έκανε να νιώσω άνετα, χαλαρά. Νομίζω πως θα την συναντήσω ξανά. Να πάρω τη ρεβάνς στο επόμενο της τουρ.


Υ.Γ.
Στο επόμενο μου ραντεβού με call girl, θα περιμένω το κορίτσι γυμνός.


Thank you Anna.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 03, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ntinosam
Ανώτατος
Εγγραφή:
2 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
5.945
Πόντοι:
11.005
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, Elganador, TOMCRUISE και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαρτίου, 2021
Καλά έκανες και την απόλαυσες ρομαντικά αφου έτσι σου βγήκε!! Εγω προτιμώ 2ωρα ραντεβού για αυτο τον λόγο, χαλαρό ομορφο πρώτο μισάωρο με φάσωμα... και υπόλοιπη ώρα ξεφτίλισμα... Το να την περιμενεις γυμνός, παίζει πιο πολλα να χάσεις παρά να κερδίσεις... Τροφή για σκέψη!!
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 193184
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1