Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 19 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λοιπόν παίδες μετά από ένα γρήγορο διάβασμα και κάποιες αποκλείσεις γραφείων διάλεξα τη μαρίνα , ήρθε στην ώρα της πολύ χαμογελαστή , ψιλή αρκετά σκινι , ξεντύνετε και πετάγονται οι βυζαρες οι οποίες είναι και το καλύτερο κομμάτι πάνω της μαζί με τα πράσινα μάτια , κατευθείαν πίπα η οποία πρέπει κάποιος από την αρχή να της δείξει τον τρόπο γιατί το κάνει όλο λάθος , πολύ γρήγορα χωρίς ίχνος γκαυλας πάνω της , σάλιο ούτε για πλάκα σαν να κάνει τεστ αντοχής , μετά από λίγο καβαλάει πάνω αλλά κ εκεί με πολύ μέτρο με πολύ αχ κ μη λόγου μέγεθους ( μη φανταστείτε ένα φυσιολογικό πουτσο έχω ) μάλλον κόλπο για να μην την παρτάλιαζουν είναι αυτό ,χάσιμο στην κάποτα, προσπάθησα ν μιλήσω μαζί της αλλά γραμμή επικηνψνιας μηδέν , δε με πείραξε κ πολύ άλλωστε για σάλο βρεθήκανε , ξανά ξαπλώματα στο κρεβάτι ξανά πίπα , μου έγλειψε λίγο τον κωλο ήθελα να δοκινασω τρομάρα μου καθόλου καλή σε αυτό αλλιώς το φανταζόμουνα και αλλιώς το βλέπω στις τσόντες , 140 ήταν η επίσκεψη και πήρε 190 γιατί έγλειψε κωλο και τη δεύτερη φορά έχυσα στο στόμα , το γραφείο πολύ καλή εξυπηρέτηση , και πολύ ευγενικοί , η τυπισα μάλλον είναι για άλλη δουλειά , ενώ είναι πολύ δεκτική και πολύ χαμογελαστή στον αγώνα σαν να καθόταν στον παγκο , και δεν είναι ούτε για πιο λίγα λεφτά γενικά δεν κάνει , το σώμα της. Αξίζει μόνο το βυζι , το μουνι της είναι σαν ένα βαθούλωμα δεν έχω δει ξανά κάτι τέτοιο πολύ αλλοπρόσαλλο μουνοχειλα δέν έχει καθόλου, ο κωλος στα τέσσερα κάτι λέει όπως όλοι ψιλή αρκετά , αυτά από μένα και τη μαλακια που έκανα καθώς είχα μόνο μια μέρα και την έκαψα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 24, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
190€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
noknow4
Μέλος
Εγγραφή:
15 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
71
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, doc_lin, chris1955 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού