Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εχοντας ( ως συνηθως ) ελαχιστο διαθεσιμο χρονο εκβιασα ουσιαστικα ενα ραντεβου της τελευταιας στιγμης . Προτιμω τα πιπινια αλλα δυστυχως δεν ηταν διαθεσιμο καποιο κοριτσι απο αυτη την ηλικιακη ομαδα οποτε ο συμβιβασμος ηταν αναποφευκτος . Επελεξα την Σονια καθως που και που γουσταρω να κανω και κανενα κασκαντεριλικι και ειδα οτι δεν υπηρχαν δικες της κριτικες στο site. Τελος παντων αφου πηρα τον αριθμο δωματιου και ανεβηκα μου ανοιξε την πορτα μια ομορφη και ευγενικη κοπελλα η οποια παντως σε σχεση με τις αναρτημενες φωτο ειχε μια αποσταση καποιων ετων . Αυτο για εμενα που γουσταρω τις μικρες ηταν μια απογοητευση αλλα εαν δεν εχετε το κολλημα μου , η κοπελλα ειναι ενα milf που δεν περναει απαρατηρητο . Το 1.75 το εχει οντως και το στηθος ειναι 3αρι φυσικο . Μετα απο ενα απαραιτητο ντους ξαπλωσα και ηρθε κοντα μου κανοντας μου μια πιπα που ειχα καιρο να γευθω . Δεν μιλαμε για αγρια πιπα αλλα για sensual , sensitive , elegant blow job κατι σαν αυτα της FELLUCIA εαν εχετε δει στο διαδυκτιο . Χαλαρωσα και την αφησα να κανει την δουλεια της και υστερα απο αρκετη ωρα ( και απολαυση ) τελειωσα εντος . Παρα τον λιγο χρονο που μου ειχε απομεινει της ζητησα επαναληψη . Με εξεπληξε θετικα το οτι δεχτηκε χωρις να δυσανασχετησει και στρωθηκε με ορεξη . Παρα ομως την αψογη τεχνικη ο χρονος μου ηταν λιγοστος και δεν διπλασιασα τα τερματα . Εφυγα βιαστικος αλλα ικανοποιημενος παρα το οτι το μενου ειχε (αψογη μεν αλλα )μονο πιπα . Ελπιζω οι επομενοι να μας ενημερωσουν για τις επιδοσεις της στο κυριως πιατο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 24, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
110€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, IvanTheGreat, THV και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού