Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 19 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Έσκασε μύτη στον χώρο μου από λάθος επιλογή μου,ματιά του τύπου θα σε φάω ζωντανό (δεν ήξερα τι εννοούσε το κατάλαβα στο τέλος).Φλινστόυν καθαρό της ταίριαζε καλύτερα το γιδοτόμαρο και κόκαλο στην μύτη αλλά της είπαν ότι η Ελλάδα είναι η κοιτίδα του πολιτισμού και το μάζεψε.Αγγλικά?αμφιβάλλω αν ξέρει Ρώσικα.Στό sex φιλιά όπως χαιρετούν οι εσκιμώοι πάω για σπατουλάρισμα κεφαλοκλείδωμα με τα πόδια (όπως το διαβάζεται)την παίρνω από μπροστά κάποια στιγμή ξεφωνίζει Μαρίνα καπούτ και πέφτω τα ανάσκελα από τα γέλια στο μόνο που την βρίσκει είναι anal αλλά χάος δεν την έβρισκα όμως εγώ ,χάος.Το τερματίζω στο 40λεπτο της δίνω τα χαρτονομίσματα τα κοίταγε απορημένη (μάλλον περίμενε ένα κεφάλι τυρί και δυο κότες τι είναι τούτα εδώ τα γεωμετρικά)φεύγη και σωριάζομαι στο σαλόνι φανερά προβληματισμένος πως από την πρώην Τσέχα γκόμενα μου χορευτρια στο crazy horses ξέπεσα σε ετούτο εδώ.Θα συμφωνήσω όμως με τον κριτή ποιο κάτω ότι έχει καλή εμφάνιση φτάνει να μην μιλάει(βασικό)και να μην λιγουρευθεί κάποιον για βραδινό(προαιρετικό).επαναληπτική?ήμαρτον ρε παιδιά...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
190€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
HoneyVoskos
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
26.600
Πόντοι:
31.348
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 TOMCRUISE, Constantinos27, JOHN-PLAYER-SPECIAL και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού