Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H συνάντηση αυτή έγινε κατά παρέκλιση των προτιμήσεών μου, μιας και το μοντελέ στυλ πολύ σπάνια το επιλέγω.
Έχω την γνώμη, ότι οι πραγματικά πολύ όμορφες κοπέλες/γυναίκες, δεν μπορούν να γαμηθούν όπως κάποιες λιγότερο όμορφες. Φοβούνται να ξεφτυλιστούν, να λερωθούν, και γενικά κάνουν και σχέσεις με αντίστοιχα όμορφους άντρες απο γυμναστήρια κλπ.
Καθε φορά λοιπόν που μπλέκω με κάποια γυναίκα αυτής της κατηγορίας (όχι επι χρήμασι), φροντίζω να την λιώνω στο ποστό ή ότι άλλο, μπας και τελικά γίνει το θαύμα και πηδάω σαν άρρωστος μια θεογκόμενα, όπως εγώ θέλω.

Με την Jane, δεν το πήγα έτσι. Sexaki απλό, χωρίς πολλά-πολλά, με κύριο στόχο τη χαλάρωση.
Είναι πραγματικά πανέμορφη, η χαλαρότητα στο δέρμα της καθόλου ενοχλητική, το πρόσωπο επίσης όμορφο με χαρακτηριστικα Μολδαβορουμάνας.
Πεντακάθαρη και δεκτικη, δεν λέει σε τίποτα όχι αλλά δεν ξεκωλιάζεται κιόλας. Η πίπα μια χαρα, μουνί καθαρό, άκρα περιποιημένα, δόντια καθαρά... όπως μπαίνει έτσι βγαίνει. Υπήρξε μόνο ένας γύρος, και στα 30 λεπτά που απέμεναν πιάσαμε την κουβέντα. Εκτός από διάφορα προσωπικά που λέγαμε, που λέει και το κουλό, να πάμε για φαγητό την επόμενη μέρα. Προπαθεί να βρει μερικούς φραγκάτους, να σώσουν την καθημερινότητά της από τα πολλά γαμήσια, και το μακιγιάζ της από τα 30ευρα χυσια.
ΒΤW...δεν πλήρωσα extra για την κατατροφή του μακιγιάζ της..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 12, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
2.303
Πόντοι:
2.410
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Constantinos27, hornyasfuck και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαρτίου, 2021
Φίλε να σε ρωτήσω. Ξέρεις πως μπορώ να βρω την κοπέλα τώρα?
Γιατί στο γραφείο μου είπαν ότι σταμάτησε εκεί...
28 Μαρτίου, 2021
Φίλε paul1996 η Jane τώρα είναι στη πατρίδα της την Ουκρανία.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2