Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 6 10
Call-Girls 19205
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το Your Angels απέκτησε τη δική του Βασίλισσα Ελισάβετ! Η γνώμη μου δεν διαφέρει και ιδιαίτερα από τους συναγωνιστές, απλώς θα προσθέσω κάποιες επιπλέον πληροφορίες από την δική μου συνάντηση οι οποίες μπορεί να φανούν χρήσιμες. Καταρχήν οι φωτογραφίες υποεκτιμούν την πραγματικότητα η οποία είναι πολύ καλύτερη και το κορμί πιο μοντελέ. Θεωρώ ότι είναι από τα καλύτερα κορμιά που έχω συναντήσει. Πρόσωπο πολύ όμορφο για τα γούστα μου και συμπεριφορά πολύ «επιθετική», με την καλή έννοια. Με το καλησπέρα και πριν προλάβω να την ρωτήσω τι θέλει να της προσφέρω, δεν κατάλαβα πως βρεθήκαμε χωρίς ρούχα να πηδιόμαστε στον καναπέ. Βασίλισσα του καναπέος! Πίπα αρκετά καλή και με περιποίηση της γύρω περιοχής. Φιλί λίγο επιφανειακό και αυτό όπως και η ελαφρά εσάνς τσιγάρου στη γεύση, καθότι καπνίστρια, είναι τα μόνα μου αρνητικά. Κατά τα άλλα, πεντακάθαρη, ζουμερή και πρόθυμη στα θέλω μου, πάντοτε στα λογικά πλαίσια. Στην επικοινωνία παίρνει άριστα καθώς γνωρίζει και αρκετά καλά ελληνικά ! Μου άρεσε πολύ και θέλω να την ξαναδώ.
I’m taking a bow to the Queen!
Εύχομαι σε όλους Υγεία, υγεία, υγεία

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jabberwocky, SheFucker, THV και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού