Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 19 10
Call-Girls 50146
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Για το 2021, είχα αποφασίσει η Βαλεντίνα μου να είναι η Αμύρα καθώς είχα προσπαθήσει 5 φορές στο προηγούμενο τουρ της να την κλείσω για μια ώρα και όλο δεν ήταν διαθέσιμη. Την κλείνω από Πέμπτη λοιπόν και κλείνω airbnb με φίλο ο οποίος πήρε την Μπάρμπι αν θυμαμαι καλά. Και όπως το έχει η μοίρα μου, λίγες ώρες πριν τρώω άκυρο από την Αμύρα Money Mouth :( με ειδοποίησε η Νικόλ ότι ζήτησε ρεπό λόγω κούρασης - την ξεκάνετε βρε παιδιά; Αφήστε την 1-2 μέρες να ηρεμήσει να την πάρω και εγώ Κατσικογάμης Έρωτας

Βαλεντίνα μου λοιπόν μετά από συμβουλή και της Νικόλ η Ντάρια. Μου άρεσε στις φωτογραφίες. Έρχεται, ήταν από κοντά όπως και στις φωτογραφίες. Ένα διακριτικό τατουάζ στο εσωτερικό του χεριού της χαμηλά, ένα σκουλαρίκι στον αφαλό και το υπόλοιπο κορμί της ελεύθερο. Το μαλλάκι της πολύ στιλάτο, το πρόσωπο γλύκα, αδύνατη, όχι γυμνασμένη αλλά πολύ νέα και αδύνατη για να έχει άσχημο κορμί. Ωραίο σωματάκι με μικρό στήθος στη θέση του.

Κατευθείαν μέσα και φιλιά στο στόμα με φουλ γλώσσα. Πίπα διαρκείας, αρκετά καλή και φιλότιμη, ακούραστη. Ελάχιστο τζελ αλλά ήταν τόσο μα τόσο σφιχτή που ήταν απαραίτητο να χρησιμοποιηθεί. Στο σεξ δε θα πω πολλά....

Θα πω μόνο πως λόγω κατασκευής την πέθανα. αρκετή ώρα σεξ, στάση δεν αρνήθηκε, πολύ όμορφα ευγενικά όταν πόναγε υπέρ του δέοντος με παρακαλούσε για πιο σιγά, κάναμε και άγριο και αγαπησιάρικο σεξ, ανταποκρινόταν και όταν ανέβηκε από πάνω έδωσε πόνο - μπορεί να πάρει και πρωτοβουλίες λοιπόν...

Πραγματικά είχε υπέροχη τρυπούλα. Η ώρα ήταν γεμάτη, δεν κλέβει καθόλου χρόνο. Τελείωσα στο σώμα της. Αποχαιρετιόμασταν με φιλιά στο στόμα συνέχεια. Δε θα την ξανασυναντούσα γιατί έχω βάλει σκοπό με δύο φίλους μου να κάνουμε σεξ με όλες τις γυναίκες του κόσμου και τις έχουμε μοιράσει. Αν χάνω χρόνο πηγαίνοντας με τις ίδιες, δε θα προλάβουμε Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 14, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
IvanTheGreat
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
5.682
Πόντοι:
24.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, George_1969, alpula και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2021
Η Barbie που πήρε ο φίλος σου έλεγε τίποτα η καλύτερα Daria?
14 Φεβρουαρίου, 2021
3 κριτικές σε μια μέρα .. το ξεσκίσατε σήμερα το κοριτσάκι Money MouthΓλώσσα αλλά ως γνωστόν το πηγάδι δεν έχει πρόβλημα ;)
21 Φεβρουαρίου, 2021
Quote: " μαλακα είναι πάρα πολλές, πρέπει να τις μοιράσουμε για να προλάβουμε" και "η ζωή είναι πολύ μικρή για να πηδάς κάτω από 7αρια"Ναι!
16 Νοεμβρίου, 2021
Ποια Daria ρε παιδια. Για Mia3 ειναι εδω. εχετε μπερδέψει τις αξιολογισεις ή αλλάξαν ονομα στην κοπέλα ????
review reaction 1 hornyasfuck
17 Νοεμβρίου, 2021
@George_1969 το πιο πιθανο ειναι να αλλαξαν ονομα στην κοπελα Καπέλο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5