Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν Συνάντηση σήμερα με την Kierra είχα μια διαίσθηση ότι η κοπέλα θα ειναι σίγουρα όχι αυτό που περίμενα από τις φωτογραφίες ήμουν στο Παρά τσακ να την ακυρώσω και να διαλέξω την Aurorora αλλά επειδή την είχα δοκιμάσει παλιότερα pro- covid ή την καινούργια προσέλευση από το your angels (Πλατύ χαμόγελοaria3) είπα να δώσω τα ευρουλάκια μου σε κάποια λιγότερο top-model αν και η εμπειρία μου έχει αποδείξει πάμπολλες φόρες ότι οι συγκεκριμένες κάνουν και το καλύτερο Κρεβάτι. Με τον παρακάτω συναγωνιστή δεν θα συμφωνήσω σε πολλά σημεία όσον αφορά το σώμα και την πρόσωπο, λοιπόν η φάτσουλα ειναι λίγο piggy όχι άσχημο άλλα έχει τρυφερά φουσκωτά μαγουλάκια να βλέπεις τον μήτσο κατά την διάρκεια του Πεοθηλασμου να μην πατώνει, από σώμα δεν θα πω την λέξη εκείνη που αντιπροσωπεύει σε υπέρβαρη άλλα με πολύ καλά αναδιπλούμενα σφιχτά πιασίματα χωρίς κανένα ίχνος κυτταρίτιδα απλά αν δεν το προσέξει θα ξεφύγει και ειναι κρίμα σε μια τέτοια ηλικία, Βυζί αρκετά κάλο Β+ Σφιχτό νεανικό. Στα Δια ταύτα η κοπέλα ειναι πρόσχαρη μιλάει πολύ καλά τα αγγλικά στο οποίο δεν δίνω ιδιαίτερη βάση έτοιμη να σε ικανοποίηση από όλες τις πλευρές φιλιά με γλώσσα βαθιά φυλάει πάρα πολύ καλά που έκανε τον Μητσαρα να σηκωθεί αμέσως σαν στυλοβάτης, ερεθιστική πολύ και χειρίζεται το πράγμα πολύ καλά, Πίπα βαθιά μέχρι εκεί που δεν φτάνει εναλλαγές στάσεων και υγραίνεται αρκετά γρήγορα το οποίο δίνει το πλεονέκτημα για μη χρίση tzel κάτι το οποίο το σιχαίνομαι. Παίχτηκε και δεύτερος γύρος αλλά όπως είπα λόγω ότι ειναι πολύ ερεθιστική με έκανε να τελειώσω δυο φόρες μέσα σε 30 λεπτά. Conclusion: τελικά η εμπειρία μου με δικαίωσε ως προ το Σεχ με λιγότερο top-model, για να πω την αλήθεια καλύτερα με τέτοιες κοπέλες σαν την kierra πάρα με ξενέρωτες οι οποίες κάνουν αρπαχτές και στο τέλος χάνεις τον χρόνο σου και την όρεξη κατά την διάρκεια του ραντεβού λέγοντας ότι θα μπορούσε και καλύτερα σε καμιά περίπτωση δεν θέλω να χαντακώνω τις κοπέλες που ειναι μοντελε και το αξίζουν γιατί όλοι σε αυτό προσδοκούμε πάντοτε απλά άμα σου τύχει καλύτερα να τύχει κοπέλα σαν την kierra. Αυτά φίλοι μου συναγωνιστές ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 11, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Limperatore XXI, Easy Rider(2) και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού