Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10
Call-Girls 7253
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ολες οι παροιμιες ειναι αληθινες απο εμπειριες της ζωης ετσι και η παροιμια καθε εμποδιο για καλο εμενα μου βγηκε. Μου εστειλε η Νικολ αυτες τις 3 που ηθελε μου ειπε να το αφησω πανω της και περασα πραγματικα πολυ καλα. Ξεκουραστηκα απο την κλεισουρα και αυτο το ψυχολογικο βαρος αυτης της κωλοαρωστιας που μας τριγυρναει γυρω γυρω ολους μας. Μπετυ σωματαρα με ωραια βυζια πολυ πεταχτη κωλαρα που δυστυχως δεν δινει χειλαρες ματαρες και πραγματικη αγγλιδα. Μωρο για αμαρτιες και ειναι και ξεκωλο γουσταρει αγρια πραγματα και καυλωνει. Μονικα για τα γουστα τα δικα μου μετριο προσωπο μετριο σωμα ειναι γεματουλα οχι χοντρη. Ομως και αυτη στο προγραμμα τα σπαει ειναι πολυ εκφυλη και ξεκωλιαρα. Θελει γαμησι ασταματητο. Οι γυναικες μπραβο τους αξιζουν τα λεφτα τους. Με φαγανε ζωντανο. Πιπα διπλη με deepthroat mouthfucking διπλο γλυψιμο μαζι φτυσιματα χτυπηματα του πουτσου σε γλωσσα προσωπο τους χαιδεματα των αρχιδιων μiλαμε για ρεσιταλ της πιπας. Εχυσα βαθεια στο λαρυγγι της Μπετυς και η αλλη καριολα τον πηρε καπακι και τoν καθαρισε ολον μεχρι να λαμπει με συνεχομενα deepthroat. Στην πιπα που ειμαι πολυ απαιτητικος αριστα και οι δυο τους. Πολλες εναλλαγες σε στασεις η Μπετυ γουσταρει και γυναικες και επαιζε με την Μονικα συνεχως. Οταν γαμουσα την Μονικα επαιζε το μουνι της και επιδεικτικα εκανε παιχνιδια με την γλωσσα της. Πολυ καλα στησιματα και οι δυο τους εριξα πολυ ξυλο στα κωλομερια και στις δυο. Δευτερη φορα τελειωσα στο λαρυγγι της Μονικας οπου τα καταπιε και αυτη για πλακα. Για εμενα πολυεργαλεια και οι δυο για αγρια συνεχομενα γαμησια. Στην Μπετυ εχετε και την εμφανιση η Μονικα εχει το προγραμμα μετρια εμφανισιακα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 09, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
320€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elpotero, gpd

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού