Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 30 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση το καλοκαίρι με την κοπέλα, χρωστούσα κριτική. Αφού είδα τις φώτο με την καταγωγή Σερβίας καυλωσα. Ξανθο μουνι λέω θα φάμε καλα. Vfm φτηνή ε λέω ο, τι γίνει. Επικοινωνία με γράφει φτάνει η κοπέλα με φούστα κ πεδιλακια κ έντονο κραγιόν. Ρουφηχτρα φιλιά. Λίγο άγρια μου φάνηκε με άγριες διάθεσης ξεσκισματος. Εγώ γενικά είμαι προς gfe. Ξεκινάμε φιλιά δάχτυλα παντού. Δεν κωλωνει πουθενά, ότι θες την κάνεις. Πρόστυχη ουρλιάζει. Ήθελε ε να χυνει συνέχεια κ να καυλωνει. Πολύ πορνη. Γαμησι στα τέσσερα ξύλο βρισιές. Δεν αρνείται τίποτε. Μόνο με χάλασε λίγο ο ρυθμός της, πάει να κάμει τα δικά της στην αρχή της λέω σιγά σιγά τα φιλιά να τα νιώθω να πηγαίνουμε μαζί, δεν ήθελα να με καθοδηγεί αυτή σε πρόγραμμα δικό της ( γενικά με χαλα αυτό το "πρόγραμμα" καποιων". Από Σερβία δεν είναι μάγκες πάντως, από λίγο πιο βόρεια από Ιωάννινα την εκοψα( ξέρετε ποια χώρα εννοώ). Χυσιμο στόμα. Πάντως αυτή το κωλο τον δίνει σαν μουνι, όλα ανοιχτά τα έχει. Είναι pse καθαρά, με ξύλο χαστούκια κτλ. Γούστα αυτά, εγώ κινούμαι πιο πολύ προς gfe. Μένει χρόνια Ελλάδα, δεν νομίζω να είναι ξένη. Τα λεφτά στο τέλος χαλαρά. Η γυναίκα είναι για pse, παρτουζες κτλ. Ελπίζω να βοήθησα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Eros82
Ανώτερος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
47
Likes:
9.108
Πόντοι:
6.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, sasthelooles και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Φεβρουαρίου, 2021
Το 7αρι στο πρόσωπο είναι υπερβολικό, σωστά?

Π
11 Φεβρουαρίου, 2021
Nαι θυμάμαι πρόσωπο ήταν λίγο αγριο προς σκυλε, δεν έχει έχει την γλυκύτητα μιας μικρής. Σκυλί πολεμικό είναι.
11 Φεβρουαρίου, 2021
Άρα 6 πριν το χύσιμο και 7 μετά? Μεγάλο χαμόγελο

Π
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3