Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 2 10
Call-Girls 4809
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τις τελευταίες δέκα μέρες μετά από προτροπή του γραφείου, πήρα δύο ουκρανάκια (όχι μαζί) που είχαν τα ίδια χαρακτηριστικά, ήταν πολύ καλά παιδιά πρόθυμα και δοτικά! Την Καίτη και την Λέυλα.
Η Καίτη είναι ένα ουκρανικό κορίτσι μικρής ηλικίας (κάτω των 25) μέσα στην φρεσκάδα και την υγεία. Δεν είναι η μουνάρα που θα την δεις στο δρόμο και θα σου τρέξουν τα σάλια. Είναι το κορίτσι της διπλανής πόρτας. Η φατσούλα της δεν έχει τίποτα το πρόστυχο, είναι απλώς ένα συμπαθητικό κορίτσι.
Το βυζάκι της είναι μικρό αλλά σφιχτούλι με μικρή ροζ ρογούλα, εφηβικό.
Το κωλί της είναι ωραίο κουρμπαριστό , χορταστικό.
Το δέρμα της είναι λευκό και απαλό σαν βελούδο, παραφωνία για εμένα τα δύο μεγάλα τατού σε πλάτη και μπούτι.
Μουνάκι νεανικό πεντακάθαρο άοσμο άτριχο.
Η κοπέλα φαίνεται οτι δεν έχει εμπειρία , είναι αματούρι ορίτζιναλ. Αυτό εμένα με εξιτάρισε ιδιαίτερα. Με το που βγήκα από το μπάνιο ήταν ξαπλωμένη γυμνή στο κρεβάτι, την πλάκωσα στο γλυφομούνι για να σπάσει ο πάγος. Την έγλυψα μέχρι που έχυσε και μετά σκούφος και κατευθείαν μέσα ! Το μωρό μεταμορφώθηκε σε μηχανή του σεξ! Δυο τρεις στάσεις και τελείωμα στο ωραίο κωλί της . Μπανάκι και από τους δυό μας , και μασαζάκι από μέρους της. Συνήθως ρίχνω έναν και φεύγω, αλλά το μωρό επέμεινε να μου κάνει μασαζάκι και μετά ένα πολύ αισθησιακό και αργό τσιμπούκι μέχρι που μου τον έκανε κάγκελο. Έκατσε απάνω και γαμήθηκε για κανένα τέταρτο μέχρι που σφύριξε η λήξη του χρόνου.
Συμπερασματικά η Καίτη είναι ένα κορίτσι χωρίς εμπειρία που άμα το ξεκλειδώσεις θα περάσεις πολύ καλά! Έχει όλη την καλή διάθεση να σε ευχαριστήσει και είναι πρόθυμη να κάνει ότι της ζητήσεις.
Σε κάνει να αισθάνεσαι ότι δεν έχεις πληρώσει για την παρέα της.
Αυτά από μένα, καλά γαμήσια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 95429
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.860
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Weruloa, crabtits, mancunian1986 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού