Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 9 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βλέποντας την μου έκανε το κλικ αμέσως ότι είχε έρθει πρώτη φορά δεν άντεξα να περιμένω κριτικές λεω Steve κανε κιεσυ τον κασκαντέρ μην περιμένεις πάντα απτους άλλους.Ερχεται η κοπέλα αντικρίζω μια ψιλολιγνη κοπέλα συνεσταλμενη με ελάχιστες γνώσεις αγγλικών.Ντυσιμο πολύ απλό και φτωχικό και γενικά φαινόταν η απειρία της στον χώρο.Προσπαθησα να την κάνω να λυθεί με τα "κόλπα" μου σιγά σιγά ανοιγοταν.Αυτο το εντυπωσιακό πρόσωπο δεν θα το δείτε η κοπέλα ήταν άβαφη δεν είχε άσχημο πρόσωπο αλλά χωρίς make up ήταν πιο απλό απτις φωτο.Αφου έβγαλε ρούχα αντίκρισα λεπτό μοντελε σώμα στηθος στο μέγεθος που αναγράφει το site και κωλαράκι στην θέση του.Στην αρχή μαγκωμενη έδινε φιλιά χωρίς γλώσσα μετά πήρα και κάποια γλωσσοφιλα.Στοματικο με γλυψιμο μπάλες δαχτυλο δεν δοκιμασα 69 καλό διαρκείας.Στοματικο έκανε μασάζ στην τσαπου με το χέρι όσο ρουφουσε και γενικά φάνηκε να της αρέσει η πιπα αν την αφήσεις μπορεί να ρουφάει για ωρα.Στα του σεξ δεν έδειξε να κουράζεται δεν πήρε πρωτοβουλία ακολούθησε παντού αλλά δεν είχε πάθος έβγαλε κάτι διαδικαστικό.Στο τέλος της ζήτησα φιλιά για να τελειώσω όπου μου τα χάρισε απλόχερα.Γενικα δεν ήταν άσχημα αλλά όχι κάτι το ουαου η κοπέλα έδειξε ότι δεν της αρέσει αυτή η δουλειά μου είπε είναι απτην Οδησσό λεω μέσα μου οι πιο πολλές που έχω πάρει ουκρανες είναι από εκεί με πούλμαν τις φέρνουν;;;.Δεν έκλαψα τα λεφτά μου αλλά όχι κάτι αλησμόνητο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 02, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Annapurna, mancunian1986 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2021
Ερώτηση: το πρόσωπο είναι αυτό που βλέπουμε στις φωτογραφίες και ποια φωτογραφία είναι η πιό αντιπροσωπευτική της ?
Ευχαριστώ !!!
10 Φεβρουαρίου, 2021
Το προσωπο της είναι αυτο που βλέπουμε αλλά πιο απλό live άβαφη. Δεν την αντιπροσωπεύει πιστεύω κάποια απτις φωτο γιατί είναι όλες επαγγελματικές και φουλ βαμμένη.Αν είχε κάποια σελφι θα σου έλεγα αυτήν.
10 Φεβρουαρίου, 2021
Καμία ?
Κατάλαβα ...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3