Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 10 10
Call-Girls 24003
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Διαβάζοντας τόσα καλά σχόλια και ειδικά από μέλη όπως ο αξιότιμος κύριος κύριος mysterious δεν μπορούσα να μην δοκιμάσω.Παρολο που είχα άλλα ραντεβού πιο πριν ξεζουμισμενος την περίμενα σαν το κερασάκι στην τούρτα.Ερχεται η κυρία τζινατη με χαμόγελο και αέρα σαν με ξέρει χρόνια.Εμπειρη αγγλικά όχι πολύ καλά αλλά συνοενηθηκαμε.Μου κάνει στριπτιζακι και ορμαμε στο κρεβάτι.Το κορμί της δεν είναι τόσο λεπτό όπως στις φωτο αλλα εμένα οι καμπύλες της μου άρεσαν ήταν θυληκες δεν την λες παχουλη ούτε σκινυ μου θύμισε αθλήτρια beach volley!Αμέσως έδειξε όρεξη να φιλήσει να με χαιδεψει σαν παλιοί γνώριμοι.Στηθος καλό κωλαρα ζουμερή στητη γλωσσοφιλα φουλ δέχτηκε δαχτυλο μπροστά έγλυψε μπάλες στο σεξ ακούραστη σε όλες τις στάσεις.Highlight όρθια με τα χέρια στο έδαφος σε βαθιά επικηψη και μένα να σφυροκοπω αλύπητα δίπλα στην θέα του καθρέπτη σε μια κωλαρα που με ερεθιζε τόσο πολύ.Η αντοχή της σε αυτή την στάση φανέρωσε τις αθλητικές της ικανότητες αν ήταν άλλη θα χε πάθει λουμπαγκο Μεγάλο χαμόγελο
Πέρασε η ώρα σαν νερό έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος γυναικάρα με τα όλα της.Οταν την ρώτησα Ρωσσια η Ουκρανία μου είπε Σιβηρία και θυμήθηκα τις αρκούδες χαχαχα!Φευγει σε λίγες μέρες το σκέφτομαι..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 02, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, OUROBOROS, djantonis666 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού