Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 61 10
Call-Girls 161165
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συγχωρέστε με θα γράψω σεντόνι. Εμμμμ ανέκαθεν σε κορίτσια με υψηλό κασε προσπερναγα. Θεωρώ ότι δεν υπάρχει λόγος να δώσω τόσα χρήματα εκτός αν υπήρχε κάποιος ντόρος δυνατός.Εδω είχαμε και διαβάσαμε πολλά Χμμμ;, οπότε το αποφάσισα. Το γραφείο πολύ καλό με επαγγελματική συμπεριφορά όσον αφορά τις ερωτήσεις μου και το κλείσιμο του ραντεβού που το άλλαξα αρκετές φορές. Η πρώτη εντύπωση ήταν φοβερή. Υποδοχη με χαμόγελο, σε ψηλές γόβες, μαύρα εσώρουχα,ζαρτιέρες βαμμένη όμορφα και με τα βυζια έτοιμα να μου βγάλουν τα μάτια. Μου έριχνε ένα κεφάλι με όλα αυτά και το σώμα πολύ όμορφο με προϋπηρεσία σε ενόργανη ότι πρέπει για 23 ετωνΓλώσσα. Γυμνάζεσαι ρωτάω;οχι αλλά Γαμιεμαι ασύστολα μου απαντάει. Έσπασε ο πάγος με την μία. Γελάκια, χαμόγελα και αγγλικα πολύ καλά. Τα μάτια χαμογελαστά όμορφα, τα χείλια πειραγμένα αλλα οκ ταιριαστά και περι ορέξεως κολοκυθόπιτα εγω γούσταρα πολύ. Μπανακι και βουρ για αγώνα. Γλωσσοφιλο θανάτου με τη γλώσσα της να βρηκε φαρυγγα με την μια. Δεν καταλαβαίνω τι γίνεται με μερικούς συναγωνιστές ειλικρινά.Τα βυζια φοβερά, 3αρια περήφανα γεμάτα με τα οποία παίξαμε πολλές φορές, στο γλείψιμο ,στο χούφτωμα, στο ισπανικό και στο κούνημα για να γελάσουμε. Εγώ σιλικόνες που γράφετε δεν βρήκα αλλά δεν έχω διατελέσει πλαστικός χειρουργός. Πιπα θανάτου παίρνει και τις μπάλες μέσα δεν σχολιάζω άλλο. Η ανάποδη στάση για να τον παίρνει ολο και στο καπάκι να τον βγάζει για ισπανικό και να γλείφει μπαλλες ακόμα την θυμάμαι. Τελείωμα στα Κατσικογάμης όρθια μπροστά στον καθρέπτη με πολλή ένταση χωρίς να τραβηχτεί και να κλέψει καθόλου.Απόλαυσα την θεα της κωλαρας της (εδω πιστεύω ότι ίσως να πρέπει η γυμναστική να μπει στο πρόγραμμα για να μην χαλάσει).Περιποιηση καθαριότητας στο πουλί μου :)Μασαζ για να περάσει η ώρα και ψιλοκουβεντα όπου ξαφνικά μου άρχισε πάλι πιπα. Τα χείλια μια χαρα τα πείραξε ,για την βεντούζα. Να πούμε ότι το σπαγγατο το εχει για πλάκα και το προφυλακτικό μπαίνει άμεσα .Η γυναίκα είναι για πορνοσταρικες καταστάσεις και έκανα οτι μπορούσα για γίνω πορνοσταρ.Δεν ξέρω αν τα κατάφερα αλλα τον 2ο γύρο τον θυμάμαι ακόμα και ας αλλάξαμε 3 προφυλακτικα.Δεν με έκοψε πουθενά και ας τελειωσε η ώρα μου.Με άφησε να χαλαρώσω, να πάω για μπάνιο και να με ντύσει ώστε να ετοιμαστεί και αυτή για τα μετέπειτα. Νομίζω πολύ σωστή επαγγελματίας και τα λεφτά στο τέλος με τα οποία δεν ασχολήθηκε καθόλου. Αυτή ήταν η εμπειρία μου με την Rebecca ελπίζω να μην κούρασα, θα την ξαναδώ οποτε ξαναέρθει. Πιστεύω ότι αν χαμηλώσει λίγο το κάσε της ,θα είμαστε όλοι πολύ ευχαριστημένοι και θα λέγαμε για το απόλυτο vfm στοΑσάλιωτα Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
152
Likes:
12.724
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Jim25jim, TOMCRUISE και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Φεβρουαρίου, 2021
Φίλε μου αν ο τίτλος περι δυσφήμισης παει σε μενα εισαι λαθος. Δεν εκανα καμία δυσφημιση. Ειπα αυτό που είδα. Το προσωπο αυτο για μένα είναι για γέλια η για κλάματα. Επίσης ο χώρος μου ειναι γραφείο και εχουν περάσει πάρα πολλές. Πολλές το χάρηκαν και κάποιες απλά δεν το σχολίσαν καν. Την ξινίλα της Rebecca δεν την ξαναείδα. Αυτά έγραψα. Χαίρομαι που εσύ πέρασες τόσο καλά. Ο καθένας γράφει ανάλογα με τις εμπειρίες του. Καλή συνέχεια
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1