Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 9 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κριτική του αξιοτιμου Ζωγράφου
"Gauguin" ήταν άκρως απολαυστική και αποτέλεσε δέλεαρ ώστε να επιλέξω την Yana με γνώμονα την όρεξη και το σπέσιαλ service.Ερχεται λοιπόν φορτσατη με φόρεμα γόβες και από μέσα κάλτσες ως το γόνατο.Με το που σου σκάει το σοκ μιας Τροφαντης γυναίκας μέχρι να το επεξεργαστώ είχε αρχίσει ήδη το μπαλαμουτι και τα πρώτα φιλιά.Μου ζητάει να πιει ουίσκι σε απογευματινό ραντεβού λεω ωπα μερακλου η τυπισα.Της βγάζω το φόρεμα ορμαμε στο κρεβάτι τουρλωνει την κωλαρα που είναι σφιχτή αν και μεγάλη και μου λέει η καρντασιαν της Ρωσίας και θυμήθηκα τον ζωγράφο.Πιπα καλή φιλότιμη γλυψιμο μπάλες γλυψιμο στα χέρια μου στο λαιμό μου δάγκωνε και λίγο θερμή καυλιαρα γενικά.Την ανέβασα από πάνω αλλά για λίγο επειδή έχω και κυστοκυληΜεγάλο χαμόγελο.Μετά ντογκι όπου τραβήχτηκε λίγο αλλά την σφυροκοπησα δυνατά.Μπανακι όπου με έπλυνε και μένα και είχε πλάκα γιατί καθώς τριβοταν μου αποκάλυψε ότι έχει δώσει ονόματα στο στήθος στον κωλο και στο αιδοίο της τα οποία δεν θα αποκαλύψω οποίος θέλει ας την πάρει να μάθει.Γενικα ήταν ένα ξεχωριστό τρελό ραντεβού αντέχει στο σεξ είναι δυνατή και βγάζει αυτήν την καυλα την προστυχιά η οποία σου πλανευει πάνω και κάτω κεφάλι και ισοσταθμιζει την μέτρια εμφάνιση.
Μου έκανε εντύπωση ως το τέλος ενώ μιλούσαμε και ντυνόταν συνέχιζε να μου χαϊδεύει την τσαπου και έσκυβε στο ξεκάρφωτο και τον φιλούσε.Επισης η γλώσσα της πολύ δυνατή.Στα αγγλικά δεν το χει πολύ παίζει γουγλης αλλά και αυτό δεν σε πολυνοιαζει αν σε "βουτήξει".Τρελιαρα η Yana σκέφτομαι για repeat όπου μου έταξε και κάτι..θα δούμε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 1970
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Zebu, Limperatore XXI, kwstasxat και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού