Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 10 10
Call-Girls 24003
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μου έκανε εντύπωση στη συγκεκριμένη κοπέλα η ομορφιά της και κυρίως του προσώπου της, και με αυτό σαν αφορμή κάλεσα στο γραφείο και έκλεισα για μια ώρα στο χώρο της.
Κατηφόρισα Συγγρού, φτάνω στο πολυτελές ξενοδοχείο που μου είχε υποδείξει το γραφείο και ανεβαινω στο δωμάτιο.
Στη ρεσεψιόν με ρώτησαν που πάω αλλά ανέφερα το δωμάτιο και πέρασα πανευκολα και διακριτικά.

Η Μαρία με περίμενε με ένα μπειμπιντολ λευκό και πανέμορφη όπως ήταν και στις φωτογραφίες.
Το πρόσωπο της είναι όντως σαν κούκλα και από κοντά, σε σημείο που όταν τη φύλαγα κολαγα λιγοΈρωτας
Πέρασα για μπανάκι μου πρότεινε αν ήθελα μαζί, αλλά της είπα όχι,κάτσε και έρχομαι.
Βγήκα και ήταν στο κρεβάτι γυμνουλι..ξεκινήσαμε με φιλιά και ανέβηκε η θερμοκρασία με χαρακιά κτλ μέχρι που τον πήρε στο στοματακι της και με τα βλέμματα της κοντεψα να εκραγω.

Γλυφομουνακι γουσταρε, 69 καλό ήμασταν σε σωστό συνδιασμό τα σώματά μας ,και με τά πρώτα υγρά περάσαμε σκούφο και αρχίσαμε ...
Στο κρεβάτι παίχτηκε όλο το έργο μας αλλά με πολλές εναλλαγές και στάσεις, όλες με αγκαλίτσες και χαδακια.

Εγώ πέρασα πολύ καλά, και τη προτείνω εύκολα για περιπτώσεις gfe.

Είναι όντως κουκλί και θέλει προσοχή στη μεταχείριση,που θα σε ανταμείψει με το παραπάνω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 25, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Φεβ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
618
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, chris1955, james034 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού