Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με υποδέχτηκε στο δωμάτιο της φορώντας ένα εφαρμοστό κοντό μαύρο φόρεμα και μαύρες ζαρτιερες.
Είναι γύρω στο 1.77m και ντυμένη έτσι ήταν Καύλα !
Εντυπωσιακή, γυναικάρα.

Το κορμί της πολύ κοντά σε αυτό που δείχνουν οι φωτογραφίες. Μακριά πόδια, ωραίος κωλος χωρίς κυτταρίτιδα, όμορφο στήθος που στέκεται καλά με ωραία αίσθηση στην αφή και δύο ρώγες που ανταποκρίνονται στο γλείψιμο.

Το πρόσωπο της χωρίς την λάμψη των φωτογραφιών 2-3 κλικ πιο κάτω. Οι φωτογραφίες που είναι πιο κοντά στο πρόσωπο της οπως εγώ το είδα είναι η 6 και η 7.

Με τα δικά μου κριτήρια θα έλεγα βαθμολογία για το κορμί γύρω στο 8 και για το πρόσωπο γύρω στο 7.

Είχα σκοπό να της φερθώ σκληρά, κάπως άγρια, να την μεταχειριστω σαν σκεύος ηδονής. Χωρίς πολλές κουβέντες, ένα γεια στην αρχή και ένα αντίο στο τέλος, θα της έδινα τις εντολές μου στο ενδιάμεσο για το τι θέλω να κάνει και πως να ικανοποιήσει τις ορέξεις μου.

Δεν μου βγήκε....είναι αρκετά γλυκιά, πολύ ευγενική, έμπειρη γυναίκα, με οδήγησε σε εμπειρία GF.

Δεν αρνήθηκε βέβαια καμία στάση, δεν προσπαθησε να κλέψει, το ίδρωσε το στρινγκακι.

Παίχτηκαν δύο γύροι. Την πήρα στα τέσσερα, στο πλάι, με τα πόδια στους ώμους, τυλιγμένα γύρω μου, αυτή από πάνω εγώ από πάνω, στα όρθια, σε ότι της ζητησα ανταποκρίθηκε με θετική διάθεση και χαμόγελο. Φιλιά, και χάδια ασταμάτητα.

Φιλιά. Εδώ πρέπει να σημειώσω πως στην αρχή τα αρνήθηκε, έδινε φιλιά χωρίς γλώσσα. Δεν υπήρχε όμως περίπτωση να το δεχτώ. Επέμεινα με πείσμα για γλωσσοφιλα και τελικά ανταποκρίθηκε.

Συνοψίζω, δύο μέτρα γυναίκα με θετική διάθεση, ευγενική, γλυκιά, που προτείνετε για gfe.
Μου άρεσε η πίπα της, ωραία αίσθηση και καλός ρυθμός. Σφιχτό μουνακι, το ένιωθα.
Καλά στησίματα.

Πέρασα καλά και θα την ξανασυναντουσα άνετα όμως οι επιλογές είναι πολλές και όπως φαίνεται θα γίνουν ακόμα περισσότερες. Θα δούμε.


Thank you Jasmine.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 24, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ntinosam
Ανώτατος
Εγγραφή:
2 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
5.945
Πόντοι:
11.005
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, delipas και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού