Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 49 10
Call-Girls 134286
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ότι ακριβώς αναφέρω στον τίτλο. Δεν κωλώνει πουθενά Ναι! και προτείνετε ανεπιφύλακτα εάν συμφωνείτε με όσα περιγράψω.Κατά αρχάς να πούμε για το πρόσωπο που πολλοί έχουν αναφερθεί. Είναι αυτή που βλέπετε στις φωτογραφίες. Απλά είναι οι φωτογραφίες από πολύ καλό φωτογράφο και πολύ καλό μακιγιέζ. Ναι έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά , ίσως να είναι και ποιο νέα αλλά είναι αυτή η κοπέλα και δεν θα σας απογοητεύσει.Το σώμα τα σπάει , είναι στο 1,75 + γυμνασμένη με πολύ ωραίο φτιαχτό στήθος και κωλάρα από τις λίγες που την κρατάει με κόπο στο ύψος της πριν αρχίσει η κυτταρίτιδα να χτυπάει τα ηλικιακά μοντέλα (έχει και μερικές φακιδουλες που αχνοφαίνονται) . Πόδι πάρα πολύ καλό ,ατελείωτο, γυμνασμένο. Με το καλησπέρα , σπάει τον πάγο γιατί είναι ευγενική και χαρούμενη χωρίς κανένα τουπέ με ήπια αγγλικά για να συνεννοηθείς.Σε ρωτάει αν θες νερό , μπανάκι κτλ. Φυσικά σε υποδέχεται με φουλ εξοπλισμό καλών εσωρούχων και τακούνια, όπου και μου έριχνε με αυτά, ένα κεφάλι...Προσκύνημα Ο αγώνας άμεσος. Γλωσσόφιλα απευθείας και ανταποκρίνεται σε όλα. Πιπάρα στην οποία δέχεται υποδείξεις , δακτυλιάσματα τα οποία τα δέχεται όμορφα ως εκεί που της αρέσουν , ραπίσματα στην κωλάρα της μπόλικα όπου υγραίνετε και ανταποκρίνεται. Ζελέδες δεν υπάρχουν και σε ακολουθεί σε όλες τις στάσεις , όπως τις θέλεις, όπως θες χωρίς κανένα μα και μου. Συμμετέχει όπως κάνει μια καλή επαγγελματίας Κατσικογάμης. Μασαζάκι στο ενδιάμεσο που δεν το έχει , αλλά ξεκινά άμεσα τον 2ο γύρο γιατί ξέρει. Είπαμε σκύλος μαύρος. Δεν με άφησε να ξεκουραστώ , μόνο σεξ όπου για 35 λεπτά λυσσάξαμε. Φυσικά δεν ήταν εφικτό να τελειώσω τόσο άμεσα για 2η φόρα και πρέπει να της έσπασα την μήτρα γιατί πολύ την γούσταρα. Δεν με έκοψε πουθενά.Ασάλιωτα Μόνο όταν είπα εγώ να κόψουμε γιατί δεν πρόκειται Γερο-μύστης τότε μου είπε ότι κουράστηκε.Μεγάλο χαμόγελο Μπράβο της και να ενημερώσω ότι πάλι τον είχε πάρει στο στόμα και μου τον έπαιζε για να με τελειώσει. Ασταμάτητη και πολύ καλή επαγγελματίας. Φίλτατοι πιστεύω ότι αξίζει πολύ ιδίως για τον επαγγελματισμό της. Τα υπόλοιπα είναι γούστα. Να είστε όλοι καλά και υγιής.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
152
Likes:
12.718
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Jim25jim, Karelis69 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού