Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 21 10
Call-Girls 35273
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Οτι λεει ο τιτλος !!!!!
Στοχευα για αλλη αλλα καθως δεν ηταν διαθεσιμη και μετα απο συσταση της Nikol πηρα την Liza και δεν εχασα.
Νεανικη next door παρουσια με οκ προς καλο προσωπο και παρα πολυ ομορφο και σφιχτο κορμι . Τεραστιο τατουαζ στο σωμα αλλα οχι αλλες παρεμβασεις . Σκουλαρικι στην γλωσσα ( οτι πρεπει για τις πιπες ) . Ο κωλος ειναι σφιχτος ωραιος και προκλητικος . Εαν τον ειχα δει απο νωριτερα θα ειχα ενημερωσει να προετοιμαστει για anal . Οταν κατα την διαρκεια του αγωνα πηγα για back door μου ειπε καλυτερα να το αφησουμε διοτι δεν ειχε προετοιμαστει . Με λυπη μου το αποδεχθηκα ........αλλα δεν θα την γλυτωσει ....της το ταξα για την επομενη φορα . Τετοιος κωλος δεν πρεπει να μενει αγαμητος!!!
Αυτο που μου εκανε τεραστια εντυπωση ειναι το ποσο ευχαριστιεται το σεξ . Η συμμετοχη της ειναι ανευ ορων . Καυλωνει και σπαρταραει λες και εχει να γαμηθει μηνες . Υπαρχει βεβαια και το αλλο σεναριο στο οποιο εγω ειμαι υπερτατος εραστης και την ισοπεδωσα αλλα αυτο μαλλον παλια στο TEXAS........ Mετα απο ποικιλια στασεων κατεθεσα στο στομα της με την ιδια να ζηταει συγνωμη για την μη καταποση !
Σε καθε περιπτωση το κοριτσι ειναι ενα ομορφο , νεαρο , φρεσκο αξιοσυνουσιαστο πλασμα το οποιο μπορει να ανταποκριθει και σε GFE αλλα και σε PSE . Ειναι γλυκια αλλα και kinky και αντλει και αυτη ευχαριστηση απο τα ραντεβου της πραγμα που εμενα με εξιταρει καθως μου δημιουργει μια ψευδαισθηση μη πληρωμενου ερωτα την οποια και επιδιωκω...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 20, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
110€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Weruloa, chris1955 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού