Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 15 10
Call-Girls 33369
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Ανέτ την είχα τιμήσει και στο προηγούμενο τουρ της και της είχα τάξει νέα συνάντηση όταν ξαναέρθει. Την φώναξα χτες λοιπόν, με θυμήθηκε μετά από 5 λεπτά. Με ρώτησε λοιπόν αν θα παίξουμε το ίδιο role play με την άλλη φορά, που ήταν η καθαρίστρια που έσπασε κάτι και με παρακαλούσε να μην το πω στην κυρία της / γυναίκα μου. Τώρα όμως είχαμε άλλο στόρι.

Ήταν η step daughter μου και γύρισε αργά από διασκέδαση, με παρακάλαγε να μην το πω στην μάνα της (που έχω παντρευτεί) και για να μην το πω έπρεπε να ικανοποιήσει τις σεξουαλικές ορέξεις μου, αχ τι πορνόγερος που είμαι! Γερο-μύστης Κατσικογάμης

Το ζει το στόρι. Πραγματικά φοβερή. Την πέθανα στην πίπα. Πρώτα γονατιστή, μετά ανάσκελα στο κρεβάτι και εγώ από πάνω να της τον χώνω deepthroat κανα 5λεπτο και να πνίγεται αλλά αυτή εκεί... μετά το ρεσιτάλ πίπας, προφυλακτικό και από πάνω, μετά στα τέσσερα.. χαστούκια με πολύ λίγη δύναμη στο πρόσωπο τα δεχόταν, στον ποπό επίσης αλλά πάλι δεν το παράκανα.

Το ζούσε πάντως το στόρι, πού και πού πεταγόταν και έλεγε κάτι με φωνή σαν να κλαίει, ως stepdaughter. Το τέλος ήρθε δυνατά στο στόμα της, τα πήρε όλα εκεί και μετά διακριτικά τα έφτυσε. Η κοπέλα είναι ο ορισμός του submissive girl, αν είσαι dominant δε γίνεται να μην την δοκιμάσεις. Εμφανισιακά δεν προσεγγίζει καθόλου αυτό που μου αρέσει, θέλω μοντελέ κορμιά και ήταν νταρντάνα (σφιχτή αλλά με περιττά κιλά) αλλά και πάλι και στις δύο συναντήσεις όχι απλά δεν το μετάνιωσα, πέρασα φανταστικά και με καύλωσε πάρα πολύ και τις δύο φορές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 18, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
IvanTheGreat
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
5.682
Πόντοι:
24.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 andronikos3, alpula, STAVROS6969 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2021
Εισαι κ συ σκυλος του πολεμου ομως Προσκύνημα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1