Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Άλλη μια έσκορτ χωρίς κριτικές η μόνη με φωτό χωρίς εσώρουχα,Από τις εικόνες μου έβγαζε μια κλασάτη μιλφ elegant κυρία με κανονικό σώμα.Mistery woman ενα ξεχωριστο challenge για μενα που τα χω δεκ σχεδον ολα πλεον.Ρωταω στο γραφείο για σωματοτυπο μου λέει η Βαλεντινα αδύνατη με μεγάλο στήθος.Ηρθε με μαύρο κυριλέ φόρεμα μαύρες μπαλαρίνες και καλσόν λευκό.Αφαιρεστε λάμψη απτό πρόσωπο αλλά καλοδιατηρημενο και high class όπως την περίμενα.Μιλαει πολύ καλά αγγλικά και με προφορά καθαρή όχι Ρωσική ήταν πολύ άνετη συνηδητοποιημενη για το επάγγελμα της παρήγγειλα κρασάκι μου κάνε στριπτίζ μόνο για σένα λέει επειδή είσαι καλός μαζί μου,Σώμα αδύνατο σφιχτό καθαρό χωρίς τατού κωλος στην θέση του στήθος μεγάλο σιλικόνη κακη δουλειά απ'τον πλαστικό,Δοτικοτατη εξ αρχής γλωσσόφιλα φουλ δάχτυλα μπροστά αφέθηκε να την γδυσω ήταν καθαρή μυρωδατη και μπήκαμε κατευθείαν στην μάχη,Σεξ παντού της άρεσαν τα κωλοσκάμπιλα τα δάχτυλα μου στο στόμα της πίπα καλή γλύψιμο μπάλες γενικά το ζει χωρίς γκρίνια και κούραση,Στο σοσιαλ είναι έμπειρη κυρία κοσμογυρισμένη με στόφα και επίπεδο μπορείς να συζητήσεις τα παντα μαζί της εκτός απτό να κάνεις σεξ.Ευχαριστη έκπληξη κιεδω για το gde.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 01, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chris1955, Easy Rider(2) και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού