Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 14 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 59992
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μου άρεσε απο καιρό κάτι οι 0 κριτικές κάτι ότι οι ρουμάνες είναι "σκυλιά" κρατιομουν μέχρι που το πήρα απόφαση.Η κοπέλα είναι ακριβώς όπως στις φωτό απ'τις ελάχιστες που είναι σχεδόν ίδιες με τις εικόνες.Μιλαει πολύ καλά ελληνικά είναι 2 χρόνια στην Ελλάδα έχει περάσει και από στούντιο μου είπε.Χαμογελαστη άνετη ευδιάθετη με σέξυ φόρεμα casual mini και ωραία μαύρα μποτάκια.Στα του αγώνα μάχιμη έμπειρη φιλιά όχι βαθιά δεν την ζορισα μετά μου είπε οτι δεν ήξερε αν θέλω γι'αυτό δεν το πίεσε.Κορμακι όπως στις φωτό μικροκαμωμένη μανιτζεβελη στήθος σιλικόνη καλή δουλειά όχι υπερβολές αθλητικό κορμί γερός σφιχτός κωλος γενικά πολύ σέξυ παρουσία.Πιπα απ'τις καλύτερες βαθιά υγρή με deep άνετα,69 καλό δάχτυλα μπροστά άνετα σεξ σε όλες τις στάσεις μέχρι και εναεριο,Είναι ευλυγιστη έχει αντοχές σου πετάει και τα σκίσε με αγκάπη μου έτσι έτσι!Πήγαμε τρένο έναν γύρο 40 λεπτά έφυγε μετά για το μπάνιο να προλαβει αλλά αφού έκανε μπάνιο και ετοιμάστηκε έκανε ένα τσιγαράκι και είπαμε 2 κουβέντες πρίν φύγει.Ειχε φέρει και τα πορνοτακουνα των φωτό καθώς και δονητή αλλά δεν μας έφτασε η ώρα θέλει διωρακι η φάση.Δεν είναι από Βουκουρέστι αλλά από μία περιοχή στο λιμάνι δεν θυμάμαι πως την είπε.
Γενικά πολύ ευχαριστημένος παρόλο που ήμουν επιφυλακτικός.Επισης η Βαλεντινα στο τηλεφωνικό εξαιρετική.Εχει ανέβει το golden ανέλπιστα για μένα πήρα άλλη μια μέρα έπεται κριτική.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, koukoskoukou και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2021
Απο τις φωτο φαινεται αστερι για μενα εαν δεν δω προσωπο δεν ενδιαφερομαι . Κ παρολο που εχει κανει επεμβασεις η ομορφια της ειναι χαρακτηριστικη σε συγκριση με ρωσιδες ουκρναες που ειναι ολες ο ιδιος τυπος με παραλλαγες . Καλοφαγωτη
J
Johnykk
review reaction 1 hornyasfuck
18 Ιανουαρίου, 2021
Η γνωστή Nicol η Ρουμάνα από την αλυσίδα De Paris, Deluxe κλπ.
Καλό σωματάκι, μικροκαμωμένη με πολύ σφιχτό μουνάκι για πολύ ξέσκισμα.
Την είχα πάρει 2 φορές όταν δούλευε στην αλυσίδα των Γερμανών πριν περίπου από 2 χρόνια.
review reaction 1 hornyasfuck
18 Ιανουαρίου, 2021
Τὸ λιμάνι μήπως εἶναι ἡ Κωνστάντσα;
29 Μαΐου, 2021
Το βυζι είναι αληθινό, δεν έχει γίνει πλαστική.
review reaction 1 hornyasfuck
29 Μαΐου, 2021
Μόνο σε έμενα μοιάζει απίστευτα με την Emma Hix?
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, karabis11, Johnny_Castle
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5