Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 15 10
Call-Girls 33376
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Θα αρχίσω τη κριτική με την απόλυση του φωτογράφου, ο οποίος εδώ αν δουλέψε,σιγουρα δούλεψε προς το χειρότερο! Το είπα και στο γραφείο και το γράφω και εδώ.
Η κοπέλα καταρχήν είναι αρκετά πιο γλυκιά από κοντά.
Χαμογελο φοβερό,ματάρες και πολύ καλή φυσιογνωμία σαν φάτσα.
Σώμα εκεί οκ σχεδόν ότι βλέπουμε.
Βυζάκια φυσικό λίγο προς τα κάτω αλλά υπέροχο σε υφή και ρογα σημαδούρα όρθια απτην αρχή μέχρι το τέλος.

Πάμε τώρα στα καλά, έρχεται με ένα αέρα και ξεκινάμε γλωσσοφιλα από τη πόρτα.
Περνώντας μέσα ,με αγγλικά καλά,μου λέει έχω όρεξη να γαμηθωΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Την οδήγησα στο μπάνιο αφού με ρώτησε αν έχω κάνει εγώ και είπα ναι, και μετά από 5 λεπτά ήταν έξω σχεδόν μπροστά στο πουτσο μου που ήταν κάγκελο από το λεγόμενο της θέλω να γαμηθω.
Πίπα αρκετά καλή, γλύφει μπάλες,φιλάει πιο κάτω,παίζει με τη περίμετρο...
Σε καβαλάει τη καβαλας, τη γαμας,τη βρίζεις,προσπαθείς να την κουράσεις και σου πετάει ένα ,από κωλο δε θα με γαμησεις???ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Και κάπως έτσι έφυγε και το εξτραδακι της που δε το υπολόγιζα αλλά τι να κάνω?? Δε βρίσκεις εύκολα γκόμενες να στα λένε αυτά,και εμείς είμαστε υπάλληλοι του πουλιού μας,μη κρυβόμαστε.

Δύο φορές την έχυσα και άλλες 8 να την έχυνα δε θα έλεγε όχι ούτε θα κουραζόταν.

Από μένα όπως είπα και στο γραφείο ΣΙΓΟΥΡΑΚΙ και καλό είναι να τιμηθεί όσο είναι εδώ ακόμα γιατί έχει όρεξη να γαμηθει.
Μου το ξαναειπε χαιρετώντας με,κλείνοντας τη πόρτα και αφήνοντας με, με δουλειά για το σπιτιΠροσκύνημαΈρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 15, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
190€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
68
Likes:
2.758
Πόντοι:
7.110
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 andronikos3, doc_lin, Dirty69 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2021
χαστουκια στο προσωπο δεχεται ?? φαινεται πολυ submissive..
I
ironmaiden123
18 Ιανουαρίου, 2021
ευτυχώς που το γραφείο έβαλε τεράστιο αυτογκολ και ανέβασε βίντεο της κοπέλας που φαίνεται η πραγματικότητα!... διπλάσια απ ό,τι στις φωτογραφίες, εντελώς σπασμένο-αδιάφορο-διπλάσιο πρόσωπο... έλεος με τους προμότορες του γραφείου! βλέπετε, στα βίντεο δεν μπορεί να γίνει φότοσοπ οπότε άλλη φορά να το οργανώσετε καλύτερα.
19 Ιανουαρίου, 2021
Καί σὐ ρέ Γιώργη γιατί τοὺς καρφώνεις; Γιά νά κατεβάσουν τὸ βίντεο οἱ τοῦ γραφείου καί νά τρῶνε οἱ πελάτες φόλα;
19 Ιανουαρίου, 2021
γιατί φίλε hornyasfuck όσο δεν μιλάμε νομίζουν ότι δεν τα βλέπουμε κιόλας.
20 Ιανουαρίου, 2021
Έχουμε βγει τα μάτια μας από τις κριτικές...Κουραστικό έχει γίνει....Μαλακία
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5