Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 105 10
Call-Girls 320494
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λοιπόν η πρώτη μου Επιλογή στο Sport αυτό ήταν η Alisa αλλά δεν ήταν διαθέσιμη την ώρα που ήθελα,, αυτό το κορίτσι ειναι συνέχεια Κλεισμένη Τέλος πάντων δεν θα χαλάσουμε και τις καρδιές μας το πρακτορείο μου πρότεινε την Sienna αν και ειναι η δεύτερη φορά που την παίρνω μετά από κανά δυο χρόνια αν θυμάμαι καλά είπα ας ξαναδοκιμάσω αφού στις κριτικές βαστάει γερά το Top 10. Στα Δια ταύτα η Κοπέλα κρατάει αγέρωχη αυτό το κορμί και δεν ξέρω πως το καταφέρνει αλλά ειναι κορμάρα ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα χωρίς κανένα Ψεγάδι πάνω της Ένα μεγάλο Μπράβο της από έμενα, στο πρόσωπο ειναι λίγο άγριο αλλά όχι αποκρουστικό για αυτό τις έβαλα 8 όχι ότι με χάλασε άπλα μεγάλωσε σε ηλικιακά λογικό, Βυζι Β + φυσικότατο, μουνί ροζ ξυρισμένο και πεντακάθαρο όπου από την καύλα έμπαιναν όλα τα δάχτυλα μέσα της. Στο ΣΕΧ συμμετοχή όπου ούτε pronostar να ήταν ίσως και καλύτερη παίχτηκαν δυο γύροι όπου ήρθα μόνο στην πρώτη φορά στην δεύτερη όχι ότι έφταιγε η κοπέλα άπλα ήθελα να το ευχαριστηθώ όσο δεν πήγαινε και εκεί ειναι που το έχασα και δεν μπόρεσα αν και μου πρότεινε με βαθύ υποβρύχιο στον Μητσάρα αλλά είχε παραδοθεί από το ξέσκισμα ΑσάλιωταΑσάλιωταΑσάλιωταπου της έκανα στην δεύτερη γύρα τελειώνοντας ακόμα και το τελευταίο λεπτό μαζί της με αποχαιρέτησε διότι φεύγει αύριο μετά από ένα μήνα που είχε ξεμείνει εδώ αλλά την επόμενη φορά που θα ξανάρθει μέσα Απριλίου μου υποσχέθηκε ότι θα κάνει τον Μητσάρα δυο φόρες ευτυχισμένο αμήν θεούλη μου. Αυτά φίλοι μου συναγωνιστές η κοπέλα το αξίζει και με το παραπάνω ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 15, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, Ntaffy2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού