Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 4 10
Call-Girls 11332
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μου έκανε εντύπωση που δεν έχει γραφεί κριτική για την κοπέλα και είπα να είμαι ο πρώτος γιατί το αξίζει πραγματικά η κοπέλα. Συνεννόηση άψογη με το γραφείο ως συνήθως.. Με δυο μηνύματα έκλεισα την κοπέλα και ήταν στο χώρο μου ακριβώς την ώρα που είχε συμφωνηθεί. Η κοπέλα ευγενική, κατευθείαν μόνη της μου ανέφερε ότι θα κάνει ένα ντουζ και εμφανίαστηκε με ζαρτιέρες όπως ακριβώς είχα ζητήσει από το γραφείο. Δεν θα αναφέρω λεπτομέρειες, αλλά σου προσφέρει girlfriend experience. Μετά τον πρώτο γύρο πήγε ξανά για ντουζ και έπειτα ακολούθησε μασάζ, η οποία να αναφέρω είναι καταπληκτική. Μπορώ να πω καλύτερη και από επαγγελματίας. Επειτα συνεχίστηκε ο δεύτερος γύρος όπου η κατάθεση έγινε στο πλούσιο και στητό της στήθος. Τελειώσαμε στο 50λεπτο και η κοπέλα μόνη της μου είπε να κάτσει μιας και είχαμε 10 λεπτά ακόμα. Απίστευτη πραγματικά, πεντακάθαρη, ευγενική και φουλ πρόθυμη να ακολουθήσει τον παρτενέρ σε κάθε φαντασίωση και στάση. Από τις καλύτερες που έχει φέρει το γραφείο μιας και είμαι χρόνια πελάτης. Στα συν επίσης ότι δεν ζήτησε τα χρήματα στην αρχή και τα έδωσα μόνος στα τέλος, χωρίς να κοιτάει το χρόνο να περάσει για να τα πάρει και να φύγει. Τέλος στο θέμα εμφάνισης είναι όπως στις φωτογραφίες με μια ελάχιστη επεξεγεργασία χωρίς όμως κάτι το τραγικό. Μου είπε ότι σε κανα δυο εβδομάδες επιστρέφει, οπότε θα επιδιώξω να την συναντήσω ξανά, συστήνετε ανεπιφύλακτα, ιδιαίτερα για τους λάτρεις του girlfriend experience, αλλά και όχι μόνο..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 02, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
48
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 IvanTheGreat, doc_lin, hornyasfuck και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού