Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 61 10
Call-Girls 161165
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλη χρονιά σε όλους λόγω του ότι δεν έχω οικογένεια και είμαι ελεύθερος και μόνος σκέφτηκα να συνδυάσω το τερπνόν μετά του ωφελίμου δηλαδή παρέα στην αλλαγή του χρόνου αλλα και σεξ.Ψαχνωντας την κατάλληλη λεω να πάρω την ρεμπεκα που μου χε πει θα κάνει και σπαγκατο ευλυγιστο και περάσαμε καλά στο πρώτο ραντεβού.Εν τω μεταξύ για αλλαγή χρόνου οι πιο πολλές δεν δούλευαν και άλλες full booked.
Κλείνω μια μέρα πριν μου λένε είναι διαθέσιμη.Ειπα ελπίζω να μην έχω τα ίδια με νικολετ μου είπε οχι η Καιτη.Την εκλεισα 23:00-01:00 λεω ώστε να έχουμε χρόνο πριν και μετά την αλλαγή.Ερχεται δωμάτιο χαρούμενη με θυμόταν ολα καλά.Αρχοντας εγω σαμπάνια λουλούδια σουίτα και εκεί κάθεται και αρχίζει με το κινητό της να στέλνει ηχητικά μηνύματα μιλάω λέει με agency κάνουν πολλά λάθη.Αυτη η δουλειά κράτησε κανα τέταρτο της λεω ελα να αρχίσουμε άσε το τηλέφωνο.Στο εικοσάλεπτο πάει στο μπανιο.Ξεκιναμε στο σεξ ήταν καλή μου έδωσε γλωσσοφιλα 69 καναμε κάτι ανάποδα 69 αλλάξαμε και 2-3 στάσεις και τελείωσα.Σπαγκατο δεν είχε ελεγα θα κάνει με το νέο έτος αλλα μπα.
Εκει στο παρα τέταρτο αφου καναμε μπανιο και οι 2 άρχισε πάλι με το κινητό τα ηχητικά μηνύματα.Βαζω την tv για την αντίστροφη μέτρηση όσο πλησίαζε η αλλαγή του χρόνου τόσο αυτή θλιβοταν και γινόταν απόμακρη εγω προσπαθούσα να την αγκαλιάσω να την φιλήσω να αλλάξουμε όμορφα αυτή τραβιοταν.Με το που άλλαξε ο χρόνος πήγε στο μπάνιο κλαίγοντας.Εκει άρχισε το μελόδραμα.Και δεν ήθελα να δουλέψω μετά τις 12 και μου λείπουν οι δικοί μου και θέλω να αλλάξω δουλειά και μετά τις 12 ότι κάνεις στην αλλαγή θα το κάνεις ολο το χρόνο και δεν θέλω να κάνω σεξ μετά τις 12.Της λεω αφου δεν ήθελες γιατι δεν το λεγες στο γραφείο και το είπα λέει αλλα δεν με άφησαν μα της λεω άλλες κοπέλες δεν δουλεύουν σήμερα οχι λέει ολες στο ξενοδοχείο κάθονται διαθέσιμες για ραντεβού.Ε τότε τις λεω άκυρο το δίωρο θα σε πληρώσω μια ώρα να φύγεις στέλνω στο γραφείο.Στελνω στο γραφείο μου λένε ok.Μετα όσο ετοιμαζόταν αλλαξε διαθεση άρχισε να γελα μου δωσε insta(οποιος το θελει να το παρει απτην ίδια)θέλω να σε παντρευτώ μου λέει δεν θέλω ρωσο οι Ρώσοι πίνουν και έχουν τις γυναίκες να δουλεύουν.Επρεπε να έρθεις στο δωμάτιο μου έχω μεγάλο δωμάτιο και ιστορίες για αγρίους.Διαβασα λέει ότι δεν πέρασες καλά με νικολετ με μένα λέει έκανες καλό σεξ σε έκανα να τελειώσεις οποτε δεν μπορείς να πεις κάτι.Εφυγε τελικά και λέει εξω στην ρεσεψιονιστ δεν ήταν καλή η χρονια στεναχωρημενη.Μετα ακολούθησε με το γραφείο ο ίδιος διάλογος με νικολετ.Γιατι τις στέλνετε αφου δεν έχουν ορεξη;το ήξερε από νωρίς μου απαντούν και ήταν χαρούμενη και μάλιστα σε πελάτη τόσο καλό με τις σαμπάνιες και τα ολα του.Το θέμα είναι ότι εγώ σπάστηκα η πιο ξενέρωτη αλλαγή χρόνου να χεις μια γκομεναρα διπλα σου και αντί να αλλάξεις με αγκαλιές και φιλια να χει μια μούρη λες και την σκότωσα.Το ξέρω όλοι θέλουν να είναι με τους δικούς τους αλλα ας μην ερχόταν όπως η Ρενάτα πχ που μου είπαν ότι δεν θα δουλέψει καθόλου παραμονή.Σας ζάλισα παίχτες με κριτική σεντόνι αλλα έχουμε το site να λέμε τον καημο μας για τις εσκορτ καλα η κακα ότι ζει ο καθένας.Ευτυχως μετά πήρα άλλη κοπέλα και έσωσα την παρτίδα για το πρώτο βράδυ του 21.Επεται νέα κριτική.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, kwstasxat και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2021
κρίμα ρε αδελφέ και είναι τρελό μουνί, την έχω πάρει τρεις φορές και ήταν η μία καλύτερη από την άλλη.
02 Ιανουαρίου, 2021
Περίμενες να σου κάνει κόλπα στο επόμενο ραντεβού και όντως στα έκανε ...
Πούλησε παπάτζα σου έδωσε και το ίνστα ... ΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!

Απαράδεκτη ... !!!
T
Titlover69
03 Ιανουαρίου, 2021
Αυτη είναι καμμένη από τις πλαστικές κ το Instagram. Άσε που κοιτάει συνέχεια τον καθρέφτη λες κ περιμένει να της απαντήσει ότι είναι η πιο ομορφη κλπ κλπ ....
03 Ιανουαρίου, 2021
Ivan μου το χες πει και το σκεφτόμουν ότι σε κάθε ραντεβού γίνεται καλύτερη αλλα δυστυχώς δεν!Την επηρεασε νομίζω η αλλαγή αν ήταν μια καθημερινή μερα θα ήταν καλύτερα.Titlover69 την πάτησα δεν είμαι προμοτορας γραφω ότι ζω καλό η κακό αληθινό ατόφιο οπότε θα φάω και ήττες.Ασε ειδε την κριτική και μου στείλε στο ινστα ότι της έβαλα χαμηλή βαθμολογια και έγραψα δυσάρεστα αλλα δεν είναι δικό της πρόβλημα και θα σε μπλοκάρω αντίο όπως και έγινε αλλα σκασίλα μου.
04 Ιανουαρίου, 2021
Καλή χρονιά σε όλους.
πάγια τακτική αυτό με το instagram με αρκετές κοπέλες.
Μόλις γράψεις σε κρητική κάτι που δεν τους αρέσει σε μπλοκάρουν ....Κεφάλι σε τοίχο!
δεν είσαι ο μόνος έχω φάει και εγώ 3 μπλοκ μέχρι τώραΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο..... 3/6
Τι μας το δίνετε ρε κορίτσια αν είναι..Χμμμ;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5