Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 6 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ήθελα από καιρό να κάνω repeat σκεπτόμουν τα καλά ραντεβού φοβηθηκα και κανα 2 αμφιλεγομενες κοπέλες άλλες 2 δεν ήταν ευκαιρες και λεω πάμε στην μιλφαρα νικολετ.Ερχεται με 15 λεπτά καθυστέρηση λεω δεν πειράζει μπαίνει δωμάτιο της λεω με θυμάσαι;τίποτα αυτη αποσβολωμενη.Περιεργο ολες με θυμούνται φαινόταν όμως εξ αρχής ότι η κοπέλα δεν είχε διάθεση σαν να μπήκε άλλη νικολετ από αυτήν που γνώρισα και με κέρδισε.Ντυσιμο χάλια τζιν της λαϊκής μπλουζακι κιτς.Και εκει μου ζητάει τα λεφτά μπροστά.Πρωτη φορά κοπέλα του glamour το κάνει αυτό.Τα φίδια ολο και με έτρωγαν αλλα ήλπιζα θα ισιώσει στην συνέχεια αμ δε.Της βάζω μουσική για στριπτίζ έβγαλε άγαρμπα τα ρούχα λες και ήταν στο δοκιμαστηριο μαγαζιού.
Κορμι όπως ήταν και παλιά αδύνατη με πολυ σφιχτο κωλο και αυτά τα σιλικονατα βυζια που όντως ειναι πολυ κακής ποιότητας.Πλησιάζω για φιλι τίποτα με αρχίζει πιπα φουλ δοντι γρατζούναγε πονουσα της λεω πάμε 69 λέει δεν μαρεσει με τα πολλά γύρισε για 2 λεπτά ίσα ίσα.
Όπως ρουφοδαγκωνε ακαποτα μου λέει το πουλί σου είναι κόκκινο κάνω έτσι όντως το κεφαλάκι είχε κοκκινησει.Λεω δεν είχα τίποτα και το πιάνω είχε λιγο αίμα.Ετσι λέει δεν μπορώ να συνεχίσω και πάει στο μπάνιο.Ετσι όπως δάγκωνε μου έκανε μικρή πληγή γιαυτο το κοκκινισμα της το εξηγώ και λέει οχι δεν φταίω εγώ και σαχλαμάρες.Πλενομαι βάζω καποτα κάνουμε 2-3 στάσεις όπου ήταν σαν να κάνω σεξ με ένα άψυχο κορμί και μηχανικα τελειώνω.Παω στο μπάνιο γυρνώντας την βλέπω στον καναπέ να στέλνει μηνύματα στο κινητό ενώ την κοιτώ χωρίς να μιλώ περιμένοντας να αφήσει το κινητό αυτη αφοσιωμένη στο τηλέφωνο χωρίς να μου δίνει σημασία.Της λεω σήμερα δεν είσαι καλά καμια σχέση με την άλλη φορά εγω σε πήρα γιατί είχαμε περάσει ωραία αλλά σήμερα δεν έχεις όρεξη.Και αρχίζει την δικαιολογία ταχαμου την τρόμαξε που κοκκινησε η τσαπου μου και πράσινα άλογα.Της είπα να την γλυψω αρνήθηκε μου λέει να σου κάνω μασάζ να χαλαρώσεις.Και αρχίζει να με αγγίζει στην πλάτη σαν ψευτοχαδια αυτό δεν είναι μασάζ της λεω εισαι η πρώτη ρωσιδα που δεν ξέρει μασάζ.
Μετά παρόλο που η παρτίδα είχε χαθεί αλλα ξέροντας ότι πλέον δεν μπορώ να την διώξω δοκιμάσαμε 2 στασεις στην μια είχε το βλέμμα τι τραβάω για να βγάλω λεφτά και στην άλλη κοιτούσε ψηλά και αγναντευε αποφεύγοντας οπτική επαφή.10 λεπτά πριν το τέλος και ενώ είχε αργήσει μου λέει τέλος χρόνου και τηλεφωνούσε στον οδηγό.Της εξηγώ ότι είχε αργήσει εκει αυτη τα δικά της.Την άφησα να φύγει μετά έστειλα στο γραφείο λέγοντας αν δεν έχουν όρεξη μην τις στέλνετε δεν φταίμε σε τίποτα.
Μου είπαν ότι δεν ήταν σε κακό mood και εφόσον δεν ήταν καλή να εισπράξει την κακή κριτική της.
Μαρεσει που θα έπαιζα "safe" και τελικά την πάτησα.Ευτυχως μια άλλη κοπέλα μου βγήκε ανέλπιστα καλή έπονται κριτικές.Υ.γ 1 πάντως βλέποντας κάποια ωραία κορμί όπως και τις νικολετ νομίζουμε ότι θα είναι φωτιά στο κρεβάτι και όταν κάνεις σεξ και είναι άψυχη λες 1000 φορές πιο μέτρια και με όρεξη.Υ.γ 2 το ότι θα κάνουμε repeat και η κοπέλα θα τρέχει στην αγκαλιά μας από χαρά που μας ξαναβλεπει καθώς και το σεξ θα είναι ακόμα καλύτερο και αυτό δεν ισχύει.Υ.γ 3 στο δεύτερο ραντεβού δυστυχώς ένιωσα όσα έλεγε ο berettaSO.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 1970
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, feragamo και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2020
Είχα σκοπό να την πάρω 2ωρό. Ευτυχώς έγραψες εγκαίρος.
30 Δεκεμβρίου, 2020
Λοιπόν, φίλε μου Γερο-μύστης
πρέπει να το πάρουμε απόφαση Χμμμ;
ότι το πρακτορείο αυτό έχει γίνει πρακτορείο της αρπαχτής και της ασυνέπειας ... ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
Πρέπει να ξεχάσουμε όσα ξέραμε γι' αυτό ΠΡΙΝ ΜΑΣ ΦΑΝΕ ΛΕΦΤΑ Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
Συνέστησα σε φίλο κορίτσι από το γραφείο αυτό Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
και ενώ του είπαν εντάξει τελικά μία ώρα αργότερα από την καθορισμένη
δεν είχε πάει Ναι!Ναι!Ναι!
και συνέχεια τον εξαπατούσαν με υποσχέσεις
ότι έρχεται, ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός
είναι κάτω από το χώρο του ΝτροπήΝτροπήΝτροπήΝτροπή
και έφτασε και ποτέ δεν έσωνε!!! Money MouthMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
Κρίμα να συμπεριφέρονται ως απατεώνες ..ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
30 Δεκεμβρίου, 2020
την ειχα παρει 3 φορες, όταν ειχε ερθει την προηγούμενη φορά ( κάπου τελη οκτωβριου-αρχές νοέμβριου )..Τις πρώτες 2 φορές ηταν ΦΩΤΙΑ και τη δεύτερη φορά μάλιστα μου έδωσε κώλο ΔΩΡΕΑΝ!!!!!!!..Την τρίτη φορά ήταν ΑΚΡΙΒΩΣ όπως την περιγράφεις,ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ..Κατάλαβε προφανώς οτι μπορεί να βγάλει χρήμα λουφάροντας....ΜΑΥΡΟ κυριοι...Και καλά που μου το θύμησες, να γράφω κριτική και να τη θάψω
I
ironmaiden123
31 Δεκεμβρίου, 2020
Ότι δεν καλή η Νικολέτ δεν είναι...Αλλά το γραφείο ρε παίδες σε συμπεριφορά όσες φορές έχω πάρει οκ είναι.Και σε μηνύματα γρήγορα στέλνουν και whats app χωρίς να περιμένω πολλά λεπτά.Μηπως κάνετε λάθος...
B
Buda
31 Δεκεμβρίου, 2020
Το γραφείο είναι μια χαρά. Εμένα μάλιστα μου είπαν καθαρά ότι δεν προτείνουν αυτήν και την Στεφανι.
02 Ιανουαρίου, 2021
Και εγώ δεν έχω πρόβλημα με το γραφείο μου είπαν κιόλας να εισπράξει την κριτική της αλλα γραφεία όταν δεν είναι καλές προσπαθούν να το κουκουλωσουν και σου λένε μην γράψεις.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6