Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 13 10
Call-Girls 29128
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Άντζυ το είπε κι εγώ υπάκουσα! Θα θες ξανά, πάρτην!

Πάμε στα της πριγκήπισσας...
Πρόσωπο φουλ ερωτεύσιμο με γωνίες και όχι στρογγυλοΡώσικο. Ματάρες! Χειλάκια πάνγλυκα! Μυτούλα πηγουνάκι σκερτσόζικα! Έκφραση 100% θηλυκού όχι πορνοντίβας ή αρπακτικού.
Τα πάντα πάνω της φυσικά. Οχι τατού, όχι χείλια ροφού ή ψεύτικα φρύδια. Στήθος από άλλο πλανήτη, στητό, σφριγηλό, γεμάτο δυάρι και περήφανο. Ώμοι, κορμός, ποδάρες, κωλί ιδανικό...όλα τόσο τέλεια σμιλεμένα!
Άκρα, ειδικά τα χέρια....Αρρώστησα! Πιανίστρια τουλάχιστον! Και όχι με μανικιούρ υπερπαραγωγή! Όλα στο τόσο, όσο πρέπει!

Ευδιάθετη, ευγενική, κλασάτη, σοβαρή και πανέξυπνη, δοτική, θηλυκή και άκρως ερωτεύσιμη! Πεντακάθαρη σωματικά και ψυχικά!
Φαίνεται αρκετά έμπειρη και έχει ζήσει αρκετά θέματα στη ζωή της. Δίνει μεγάλη σημασία στον αέρα του άντρα, στον χαρακτήρα του, την συμπεριφορά του, το ντύσιμό του και γενικότερα στο στήσιμό του.

Με γούσταρε σαν τύπο και πέρασα υπέροχα!
Με περιποιήθηκε, δεν απογοητεύτηκε όταν η στύση πήγε περίπατο... (ανάθεμα την κούραση, τις σκέψεις στο προηγούμενο ραντεβού με Πωλίνα στο ίδιο ξενοδοχείο πριν λίγες μέρες και την Ελληνική ποπ μουσική στην TV, που με αποσυντόνισαν.. Αν προσθέσω δε και το αξεπέραστο σοκ που παθαίνω όταν έχω σεξοσυνάντηση με κοπέλα που ερωτεύομαι σφόδρα...τότε την κάψαμε τη φόδρα!)
Έκανε τα πάντα για να περάσω όμορφα και ένιωσα άρχοντας στην αγκαλιά της..

Γεύτηκα από τα πιο αισθησιακά φιλιά χωρίς υπερβολές. Απόλαυσα ένα αυθεντικά όμορφο κορίτσι και θεωρώ ότι ο μόνος λόγος που θα ήθελα να κλείσω διαφορετικά το έτος, θα ήταν να την ξαναδώ με καλύτερες επιδόσεις από μεριάς μου.

Πιστεύω ότι θα γράψει ιστορία τον μήνα που θα μείνει στη χώρα μας και φυσικά θα λάβει πολλές προτάσεις γάμου! (Μαζί με τη δική μου...<χαχαχαχα..>)

Της αξίζει να της συμπεριφερθούμε ως κύριοι, να μην την κάψουμε για να την χαρούμε όλοι.
Γιατί πρόκειται για μια πραγματική πριγκήπισσα σε ομορφιά και συμπεριφορά, από αυτές που δεν έχουμε πλέον την πολυτέλεια να βρίσκουμε στο χώρο.. Ούτε καν έξω, στην καθημερινότητά μας!

Μπράβο της και μπράβο και στο γραφείο που την τσίμπησε.
Μακάρι να την προσέξουν όλοι οι πελάτες της και να παραμείνει αυτή που γνώρισα και θέλω σίγουρα να ξαναδώ!

Της χρωστάω πάντως έναν καλύτερο Μυστήριο σε επιδόσεις και αντοχή.

Μεσιέδες μου καλή χρονιά με υγεία και να γίνουμε όλοι λίγο καλύτεροι. Επιβάλλεται!

Άντζυ μου.... Τα καλύτερα στη ζωή σου!

Νικόλ, Άγγελε, Αγνή και όσοι εργάζεστε στο γραφείο, υγεία και ευτυχία σε σας και τις οικογένειές σας!



...Συγγνώμη αν κούρασα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
12.216
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, kostas.kritis, Jim25jim και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Δεκεμβρίου, 2020
Ωραίος.

Ισχύει το 1.75 υψος, 55 κιλά που αναφέρεται στο προφίλ της ?
30 Δεκεμβρίου, 2020
Δεν τη ζύγισα, δεν τη μέτρησα.. Εκεί όμως είναι.
02 Ιανουαρίου, 2021
ειναι οντως τοσο κουκλαρα ρε φιλος ?????
I
ironmaiden123
02 Ιανουαρίου, 2021
Ωραίος ο Μυστήριος
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4