Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 16 10
Call-Girls 29114
Γενική βαθμολογία
 
2.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Συνάντηση παραμονή Χριστουγέννων μαζί με ένα φίλο στον χώρο μου (σπίτι του φίλου). Τηλέφωνο στο γραφείο των αγγέλων και κλείσιμο ραντεβού 2 ωρών. Εγώ πήρα την Αρίνα, αυτός την Μπρίτνεϊ.

Οι κοπέλες ήρθαν στην ώρα τους, καλά ντυμένες και σχετικά περιποιημένες. Η Αρίνα στη εμφάνιση ήταν όπως τις φωτογραφίες αλλά σίγουρα μεγαλύτερη σε ηλικία. Από την πρώτη στιγμή διακρίνω στην Αρίνα μια κακή διάθεση και μια ελαφριά ξυνιλα ή αδιαφορία. Τις λέω μια - δύο κουβέντες να την βοηθήσω να χαλαρώσει και να σπάσει ο πάγος αλλά δεννν... Μου είπε ότι είχε δύσκολη μέρα για να δικαιολογηθεί, αλλά δεν είδα καμία αλλαγή διάθεσης στα επόμενα λεπτά. Έλεγα να την διώξω πριν ξεκινήσουμε αλλά δεν μου βγήκε.. ο φίλος να γαμαει στο διπλανό δωμάτιο κι εγώ με το πουλί στο χέρι και έτσι είπα να κάνω μια προσπάθεια.

Ξεκινάει λοιπόν ο αγώνας ο όποιος ήταν μέτριος σε όλα του. Η αδιαφορία και η κακή διάθεση φάνηκε και στις υπηρεσίες. Τίποτα συναρπαστικό, εντελώς μηχανικές κινήσεις, καμία διάθεση, βαρεμάρα θα έλεγα από την πλευρά της. Λες και μου έκανε χάρη.. Ασφαλώς και το ραντεβού περιορίστηκε στη 1 ώρα. Δεν υπήρχε περίπτωση να την κρατήσω και δεύτερη. Την έδιωξα στη 1 ώρα και ενημέρωσα το γραφείο σχετικά με την συμπεριφορά της.

Δεν ξέρω εάν έφταιγε η μέρα ή οτιδήποτε άλλο, ας μην δούλευε, να έπαιρνε ρεπό, δεν ξέρω και δεν με νοιάζει!! Μια αποτυχημένη συνάντηση και μεγάλη ξενερα, χρονιαρες μέρες. Δεν τη συστήνω με τίποτα και δεν υπάρχει περίπτωση να την ξανά συναντήσω.

Ο φίλος μου πέρασε πολύ καλά με την Μπρίτνεϊ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 24, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Niko_Like
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
120
Likes:
5.108
Πόντοι:
17.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, doc_lin, chris1955 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2020
Τσαμπα το χρήμα που εδωσες. Δεν πηγαινες Ιασωνος να περάσεις καλλιτερα και να σου μείνει και χρημα να πας Αραχωβα??
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1