Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 4 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Καρολίνα μου κίνησε το ενδιαφέρον από την πρώτη στιγμή που είδα τις φωτογραφίες τις στη σελίδα των αγγέλων, ήμουν όμως λίγο διστακτικός στο να την πάρω λόγω έλλειψης καλών κριτικών. Σε αυτό το σημείο πρέπει να ευχαριστήσω το γραφείο και συγκεκριμένα τον Άγγελο ο οποίος επέμεινε ότι είναι πολύ καλή επιλογή και με έπεισε να τη δοκιμάσω και με τον ίδιο κλείσαμε τη συνάντηση. Η κοπέλα ήρθε ακριβώς στην ώρα της ντυμένη κομψά. Φορούσε μαύρο κοντό φόρεμα, γόβες και όμορφα διακριτικά κοσμήματα, μια αλυσίδα στο λαιμό και ωραία σκουλαρίκια στα αυτιά . Δεν έχω λόγια για την Καρολίνα, είναι πραγματικά πολύ όμορφη νέα κοπέλα 25 χρονών, μέτριου αναστήματος και ταιριάζει πολύ στα δικά μου γούστα, έχει πανέμορφα μπλε μάτια, υπέροχα μακριά ίσια ξανθά μαλλιά, ωραία ζυγωματικά και ωραία χείλη τα οποία είναι ελαφρώς φουσκωμένα αν και κατά τη γνώμη μου δεν της χρειάζεται. Το σώμα της επίσης είναι πολύ ωραίο για τα γούστα μου, είναι κανονικός σωματότυπος ούτε πολύ αδύνατη ούτε με παραπάνω κιλά είναι τόσο όσο πρέπει και έχει πολύ ωραίο και μεγάλο φυσικό στήθος το οποίο δεν θεωρώ ότι είναι πεσμένο, μια χαρά είναι στη θέση του. Πολύ καλή επικοινωνία και καλά αγγλικά, δεν είχαμε κανένα πρόβλημα στο να τα βρούμε, θεωρώ ότι πολύ γρήγορα βρήκαμε καλή χημεία οπότε έδεσε το γλυκό, η φάση ήταν πολύ GFE θα έλεγα. Τις αρέσουν πολύ τα φιλιά οπότε έπεσε πολύ φάσωμα και δεν μπορούσα να σταματήσω να ασχολούμαι με το πλούσιο στήθος της πράγμα που της άρεσε πολύ και την άναβε. Για τα προκαταρκτικά δεν ξέρω τι να πρωτογράψω, με μια λέξη τα κάνει όλα. Παθιασμένα φιλιά ενώ ταυτόχρονα μου τον έπαιζε, Πίπα καλή με περιποίηση των δίδυμων, βυζοσκάμπυλα και ισπανικό με τα απίθανα στήθη της. Αφού είχαμε ανάψει όσο δεν πάει περάσαμε στον αγώνα στον οποίο έχει πολύ καλές επιδόσεις, πιο αργά και γλυκά στην αρχή και πιο δυνατά όσο περνούσε η ώρα με εναλλαγές πολλών στάσεων, από πάνω, από κάτω, ιεραποστολικό, στα 4, στα πλάγια, στα καθιστά, στα ξαπλωτά, στα όρθια, κάπου έχασα το μέτρημα και έδειχνε να γουστάρει τρελά. Το τέλος ήρθε πάνω στα υπέροχα στήθη της φυσικά. Έμεινα πολύ ευχαριστημένος και απόλυτα ικανοποιημένος από την συνάντηση με την πολύ όμορφη και πραγματικά υπέροχη Καρολίνα <3. Άνετα θα την ξανά συναντούσα Έρωτας . Ήταν το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο στον εαυτό μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 24, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
384
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chris1955, THV και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού