Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 7 10
Call-Girls 16791
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οι φωτογραφίες της κοπέλας μου έκαναν δυνατό κλικ και θέλησα να την επισκεφτώ
Από κοντά η κοπέλα έχει στο πρόσωπο μια γλυκύτητα που σε "δολοφονεί" σταδιακά και την ερωτεύεσαι!...
Με υποδέχτηκε με ένα κόκκινο σέξυ πανοφώρι μαύρα εσώρουχα και ζαρτιέρες σαν ένας σέξυ Άγιος Βασίλης έτοιμος να μου δώσει το δώρο μου επειδή ήμουν..."κακό" παιδί!
Όταν συνάντησα λοιπόν αυτό το γλυκό,φυσικό πρόσωπο σε συνδυασμό με μια φονική κορμάρα(βυζάρες,μεσούλα,κωλαράκος πεταχτούλης)ντυμένο με μαύρες ζαρτιέρες...τρελάθηκα!

Έκανα ανυπόμονα μπάνιο και εκτινάχθηκα στο κρεβάτι μαζί με την Τάμυ!
Στα τεχνικά της:
Πίπα το έχει,αλλά ήθελε λίιγο πιο ρουφηχτά και λίιγο πιο deep για να με ανεβάσει!...Με υποδείξεις το κατάφερε πολύ καλά!
Η πίπα της ήταν "προθερμαντική" για το μόριό μου...
Το μουνάκι της ωραίο κατακόκκινο μέσα λες και είναι η πύλη της..."κολάσεως" και όταν της βύθισα το καυλί μου στα 4 ήταν υπέροχο το αίσθημα...
Αλλάξαμε μερικές στάσεις,ήταν πολύ τρυφερή και όταν ήταν από πάνω μου έγλυφε το στήθος μου με τη γλωσσάρα της!
Το τέλος μας βρήκε στα πλάγια όπου εκτίναξα μια αρκετά μεγάλη ποσότητα σπέρματος κι ένοιωσα ανάλαφρος σαν πουλάκι!
Δε χόρταινα όμως να τη χαζεύω όσο έκανα το ντουζάκι της αποχώρησης...
Από τα κορίτσια που λες μέσα σου...
"Δε μου έφτασε θέλω κι άλλο"

Συμπερασματικά:Η Τάμυ είναι ένα κορίτσι με γλυκιά ομορφιά που δεν απεικονίζεται στις φωτό.Είναι GFE -αυτό μου έβγαλε εμένα-και σου δίνει την αίσθηση πως την επόμενη φορά που θα την πάρεις θα περάσεις ακόμη καλύτερα!...

Αυτά συναθλητές μου,

Καλές γιορτές με υγεία να έχουμε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 23, 2020
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Weruloa, mixalis mixoy, THV και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού