Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 21 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
με το γραφείο και την άφιξη της κοπέλας όλα μια χαρά.
με το που με βλέπει λέει my lybra, θυμόταν ότι είμαι ζυγός και γω με μία μέρα διαφορά αλλά και κάνα δυο-τέσσερα- δεκατέσσερα κτλ χρόνια διαφορά.
Αγκαλιές φιλιά λες και είχαμε χαθεί χρόνια.
από ντύσιμο σκίζει, σικάτα ντυμένη στα μαύρα λες και πηγαίναμε για φαγητό.
θεωρώ πως είναι πολύ πιο όμορφη από τις φωτό!
Αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα πριν της προσφέρω ποτό, εκεί στα χάδια ζήτησε να περάσει για φρεσκάρισμα.
Επιστροφή με ένα ωραίο σετ κόκκινα- μαύρα εσώρουχα.
καμία αισθητική επέμβαση πάνω της. κορμάκι όμορφο, βυζάκι και κολαράκι στην θέση τους, πρόσωπο , χαμόγελο, όλα ωραία πάνω της.
Συνεχίσαμε τις ερωτοτροπίες επί του καναπέος με εκείνη να με γδύνει και να γλύφει. Είχε πάρει την κατιούσα, πάει για μπαλάκια με την γλωσσίτσα της μετά περιφερειακά και τσουπ όλον στο στόμα. Γλύφει καλά και πολύ βαθιά. Ποίημα. Χεράκι γιοκ.
Ήρθε η σειρά μου για περιποίηση, άρχισα από δάκτυλα ποδιών και ανηφόρισα, υγραίνεται η νεαρά και squirtάρει. Δακτυλάκι μόνο ένα δέχεται.
προφυλακτικό και καβαλίκεμα από μεριά της, εναλλαγές στάσεων είχαμε , squirtάρισμα και εκεί είχαμε, κάτι ψιλοαγριάδες είχαμε , με μέτρο αυτά παιδιά και τελείωμα στα 4.
Ντουζάκι και ξανά μανά τα ίδια αλλά μες το μπάνιο, εγώ στα όρθια και κείνη στα γόνατα, εναλλαγή με κείνη πάνω στον νιπτήρα και να squirtάρει (μόνο εδώ δεν τα είχαμε λερώσει) . Εκεί όπως ήταν προφυλακτικό και γεια σας.
ε άντε ήπιαμε και κείνο το ποτήρι κρασί στο τέλος .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 23, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
328
Likes:
26.076
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, rodriguez65 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Δεκεμβρίου, 2020
Όμορφη και πολύ κομψή γυναίκα.
Ντυμένη είναι εντυπωσιακή και ίσως απο τις ομορφότερες παρουσίες που έχουν περάσει πρόσφατα από την Αθήνα.
Έαν είχε λίγο πιο γεμάτο και σφιχτό στήθος θα άγγιζε τη τελειότητα.
Εκπληκτικά μάτια.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1